Witajcie!
Po kilku dni ogarniania map editora i pomocy Michnika udało mi się coś zrobić.
Co wsadziłem pod garnek to Kraków a raczej jego obrzeża. Co zrobiłem, to zmieniłem oznakowanie na takie które w moim mniemaniu jest prawdziwe.
Daje wam to bo chciałbym znać zdanie innych co można by poprawić etc. Bardzo się starałem by oznakowanie pasowało do prawdziwego świata (Pomoc atlasu drogowego i Google Maps), chociaż w jednym momencie nie wiedziałem co miało w głowie SCS i mogłem coś spierniczyć. Tutaj mowa o DK 7.
Podsumowując. Zmienione oznakowanie na A4 i DK 7 od węzła z DK 7 bliżej bramek koło rodu kraka, aż po firmę eAcres. Oceniajcie.
Link jeśli chcecie zobaczyć to z bliska
http://www27.zippyshare.com/v/Ug6jQPBC/file.html
Po kilku dni ogarniania map editora i pomocy Michnika udało mi się coś zrobić.
Co wsadziłem pod garnek to Kraków a raczej jego obrzeża. Co zrobiłem, to zmieniłem oznakowanie na takie które w moim mniemaniu jest prawdziwe.
Daje wam to bo chciałbym znać zdanie innych co można by poprawić etc. Bardzo się starałem by oznakowanie pasowało do prawdziwego świata (Pomoc atlasu drogowego i Google Maps), chociaż w jednym momencie nie wiedziałem co miało w głowie SCS i mogłem coś spierniczyć. Tutaj mowa o DK 7.
Podsumowując. Zmienione oznakowanie na A4 i DK 7 od węzła z DK 7 bliżej bramek koło rodu kraka, aż po firmę eAcres. Oceniajcie.
Link jeśli chcecie zobaczyć to z bliska
http://www27.zippyshare.com/v/Ug6jQPBC/file.html