Modscenter • Centrum modyfikacji do gier
Poland Rebuilding [W.I.P] - Wersja do druku

+- Modscenter • Centrum modyfikacji do gier (https://modscenter.pl)
+-- Dział: Symulatory (https://modscenter.pl/forum_symulatory_1153)
+--- Dział: Euro Truck Simulator 2 (https://modscenter.pl/forum_euro-truck-simulator-2_33)
+---- Dział: Poland Rebuilding (https://modscenter.pl/forum_poland-rebuilding_878)
+---- Wątek: Poland Rebuilding [W.I.P] (/thread_poland-rebuilding-w-i-p_28422)



RE: Poland Rebuilding [W.I.P] - Czaja - 25-01-2015

Tak, jest w planach, ale nie wiem na którą wersję Smile (IPB)


RE: Poland Rebuilding [W.I.P] - Radol - 25-01-2015

Dolna część terytorium Polski jest w planach w kolejnej wersji mapy, gdyż trzeba jakoś podzielić robotę na etapy.

Chcecie szybko mapę a jednocześnie aby było od razu wszystko...

Nie pytajcie o konkretne miasta bo część tych mniejszych i tak jest robiona "na spontanie" i decyzja o danej miejscowości jest czasem podejmowana "przy okazji".

Z większych miast, jedna część z planowanych będzie teraz - druga w późniejszym terminie.

Jak wydamy tą wersje to wtedy będziemy się martwić o kolejny etap rozbudowy.

EDIT:
ktos tam pytał o Bytom.... raczej nie ma szans.
Zaraz sie odezwie ktos z Chorzowa, Zabrza albo Gliwic ..... w tej skali to tak jakby dzielnice Katowic.

Z racji dostepnego miejsca nie wiem czy po prostu rozbudwa Katowic nie była by tutaj najlepszym wyjsciem, ale jak wspomniałem nie wychodźmy z planowaniem aż tak na przód bo mamy teraz co innego do roboty i inne problemy.

Napisałem "raczej" bo zawsze, jeśli mapmaker zaproponuje jakiś fajny plan rozbudowy terenu, to jest to uzgadniane i wtedy podejmowana jest decyzja.


RE: Poland Rebuilding [W.I.P] - Dżejkob - 25-01-2015

(25-01-2015, 18:34)Radol napisał(a): EDIT:
ktos tam pytał o Bytom.... raczej nie ma szans.
Zaraz sie odezwie ktos z Chorzowa, Zabrza albo Gliwic ..... w tej skali to tak jakby dzielnice Katowic.

Z racji dostepnego miejsca nie wiem czy po prostu rozbudwa Katowic nie była by tutaj najlepszym wyjsciem, ale jak wspomniałem nie wychodźmy z planowaniem aż tak na przód bo mamy teraz co innego do roboty i inne problemy.

Napisałem "raczej" bo zawsze, jeśli mapmaker zaproponuje jakiś fajny plan rozbudowy terenu, to jest to uzgadniane i wtedy podejmowana jest decyzja.

Te, te, te, te. Bo Ja nie będe miał gdzie DK 94 zrobić!

Ale jak juz robicie to zróbcie wszystko, bo już Satan zaczął od Północy i na tym się skończyło, bo nowa wersja mapy, a to potem przejęcie projektów itd, itd. Do Skandynawii jeszcze troche czasu więc pracujcie.


RE: Poland Rebuilding [W.I.P] - DAF95XF - 25-01-2015

A ja mam taki mały pomysł. To było chyba przy projekcie mapy Polski do GTS.
Fajnie jak by w pierwszym poście była wzmianka ile % jest wykonane w obecnej chwili i obecnej mapie. Smile (IPB)

Ale to tylko propozycja


RE: Poland Rebuilding [W.I.P] - MirM - 25-01-2015

@DAF95XF

Ręce opadają. Może jeszcze zegarek. który by odliczał czas do "końca świata". Tongue (IPB)

Przeczytaj co napisał Radol:

..." część tych mniejszych i tak jest robiona "na spontanie" i decyzja o danej miejscowości jest czasem podejmowana "przy okazji"...."

Jak Ty sobie wyobrażasz podawanie w % stanu zaawansowania przebudowy mapy? Ponadto SCS z kolejnymi zmianami w aktualizacjach nie ułatwia pracy, bo trzeba poprawiać to co już wcześniej było dobre.


RE: Poland Rebuilding [W.I.P] - DAF95XF - 25-01-2015

W normalny. To nie jest trudne.
Jak zrobią kolejne miasto w 100% to mogą napisać że jest już 30% ukończenia mapy zamiast 25%
A Ty nie bądź taki "mundry" bo Cie ruskie na komputer przerobią.
I jak nie tworzysz mapy to się nie wypowiadaj za innych.


RE: Poland Rebuilding [W.I.P] - Grit - 25-01-2015

MirM co prawda nie tworzy mapy ale jest jej głównym testerem czyli można powiedzieć, że ma do powiedzenia więcej niż my szaraczkowieSmile (IPB) Jeżeli chodzi o mnie to mi tam te procenty są zbyteczne - i tak nie przyspieszą one wydania mapyTongue (IPB)


RE: Poland Rebuilding [W.I.P] - Radol - 25-01-2015

Proponował bym sie trochę pochamować.
@MirM jest jedynym ' z zewnątrz' testerem mapy i należy go traktować jako ściśle uprawnionego do podawania wszelkich info.

Nie bedziemy podawać w procentach, gdyż jest 3 mapmakerów i każdy ma mniejszy bądź większy teren, jest na innym etapie prac.. itd
Budowanie to jedno a reszta to drugie.

Jeden mapmaker robi od razu z ekonomią - inny bez (ja sprawdzam i dopisuje wszystko)

Żadnych terminów i liczb nie będę podawał a akurat u mnie ląduje całość i ja mam dokładie wgląd na całosć w tym momencie.

Prace trwają i tyle.

Pzed nami jeszcze etap gdzie po odpowiednim dopracowaniu i scaleniu, najnowsza wersja mapy zostanie w całości udostępniona mapmakerom i testerowi i będziemy jeszcze testować, poprawiać itd.

(25-01-2015, 19:10)Dżejkob napisał(a): Te, te, te, te. Bo Ja nie będe miał gdzie DK 94 zrobić!
Akurat to mnie najmniej martwi.
Zrób sobie na dlc east bo być może tutaj nie bedziesz miał okazji Cool (IPB)


RE: Poland Rebuilding [W.I.P] - Italiano - 26-01-2015

OT

Tak na prawdę podawanie % nie ma najmniejszego sensu nawet w przypadkach gdy jest jeden twórca i działa wg stricte ustalonego planu. Różne rzeczy są bardziej lub mniej pracochłonne i tego nie jest się w sumie w stanie przewidzieć ile tych % tak na prawdę jest. Do tego do pasji na PGTS doprowadzało mnie (i nie tylko mnie) jak marudy marudziły, że zostało tylko 3% i tyle jest od kilku miesięcy...

EOT

A mówiąc o screenie... no po prostu świetny. Jedyne nie polskie, co mi się rzuciło w oczy, to linia podwójna, przerywana, ale nie wpływa to na ogólną ocenę. Cud, miód i orzeszki.
Pamiętam jak kiedyś Czaja słuchał moich uwag... teraz już czuję się nie potrzebny, bo praktycznie nie mam żadnych uwag co do jego pracy. Happy (IPB)


RE: Poland Rebuilding [W.I.P] - jurexdaf - 26-01-2015

Dobra robota! A może by tak dla urozmaicenia dodać gdzieś na polu budującą się farmę wiatrową ? jakaś polna droga a na końcu dzwig z wiatrakiem w częściach ? Fajne by to wyglądało. Wink (IPB)