Modscenter • Centrum modyfikacji do gier
Poland Rebuilding [W.I.P] - Wersja do druku

+- Modscenter • Centrum modyfikacji do gier (https://modscenter.pl)
+-- Dział: Symulatory (https://modscenter.pl/forum_symulatory_1153)
+--- Dział: Euro Truck Simulator 2 (https://modscenter.pl/forum_euro-truck-simulator-2_33)
+---- Dział: Poland Rebuilding (https://modscenter.pl/forum_poland-rebuilding_878)
+---- Wątek: Poland Rebuilding [W.I.P] (/thread_poland-rebuilding-w-i-p_28422)



RE: Poland Rebuilding [W.I.P] - SebaVR6^^ - 17-04-2018

(15-04-2018, 15:25)DIESIRAE napisał(a): Stare Siedlce są zrobione na długo przed tym zanim SCS postanowił zrobić DLC North Szczerbaty (MC) A więc jest to bardzo stare mapowanie nie odbiegające od standardów i metod mapowania z tamtego okresu ! (GG)

Żeby było ciekawiej to zrobił je ówczesny gimnazjalista a więc młody kilkunastoletni chłopak, który pomimo nauki, egzaminów itd znalazł 5minut na to żeby poświęcić swój czas i  dołożyć cegiełkę od siebie dla PRki Big Grin (IPB) bo było nie było maruderów jest zawsze więcej niż ludzi którym chce się coś cokolwiek zrobić chociażby nawet dla jakiejś tam gry ! (GG)! Także Siedlce są na razie takie jakie są co nie zmienia faktu, że po ich wydaniu ileś tam lat temu były entuzjastyczne opinie na ich temat, ot taki był czas i standard Tongue (IPB)

Pisanie o tym nie ma sensu bo my doskonale wiemy co jest na mapie i co wymaga odświeżenia ! (GG)!

Dlatego są 3 wyjścia 

1. można omijać Siedlce by PR Big Grin (IPB)
2. można nie korzystać z PR a męczyć się z PM Big Grin (IPB)
3. można uruchomić ME i dorobić/przerobić/zamienić sektor itp pod własne widzimisię. To proste nawet gdyby miało to zająć 1dniówkę Wink (IPB) Trzeba tylko chcieć Tongue (IPB)

Czy konkurencyjne Siedlce są podobne to Siedlec ? (GG)? hmmm ja mam wątpliwości ale oceniajcie sami. W każdym bądź razie ja już dawno temu temu zrobiłem research na googlach i pomysł na lifting Siedlec by PR już mam Wink (IPB) będą przelotowe i czekają tylko na swoja kolej do modernizacji Big Grin (IPB) 

[Obrazek: ets200023_qnswaeq.png]

[Obrazek: ets200022_qnswawp.png]

[Obrazek: ets200030_qnswawr.png]

to nie są Siedlce ani ich okolica Tongue (IPB) ale miejsce jest m/w trochę podobne do tego z reala Wink (IPB) ma przynajmniej taką nadzieje Tongue (IPB)



RE: Poland Rebuilding [W.I.P] - Daras94 - 09-05-2018

Toż to coraz piękniej się robi Smile (IPB)


RE: Poland Rebuilding [W.I.P] - Michaleczeq - 10-05-2018

DIESIRAE napisał(a):
Mapka sama się nie zmodernizuje więc dłubie przy niej kiedy czas pozwala na to Wink (IPB) kolejne dostawy materiałów są cały czas w drodze Big Grin (IPB)

[Obrazek: ets200055_qnqpenn.png] [Obrazek: ets200049_qnqpens.png]

[Obrazek: ets200054_qnqpenq.png] [Obrazek: ets200041_qnqpeeh.png]

Chociaż do pomocy przy budowie i rozładunku chętnych brak Dodgy (IPB) jak zawsze wszyscy lecą w ....a

[Obrazek: ets200045_qnqpeer.png] [Obrazek: ets200047_qnqpeex.png]

[Obrazek: ets200050_qnqpeee.png] [Obrazek: ets200013_qnqpees.png]

mimo wszystko coś się tam dzieje , ja wiem co, wsio przejezdne i grywalne Big Grin (IPB) Wam pozostaje cierpliwość Tongue (IPB)
i parę fot

[Obrazek: ets200019_qnqpeea.png] [Obrazek: ets200040_qnqpewp.png]

[Obrazek: ets200005_qnqpewx.png] [Obrazek: ets200011_qnqpewn.png]

[Obrazek: ets200004_qnqpewe.png]



RE: Poland Rebuilding [W.I.P] - DamianSVW - 10-05-2018

(10-05-2018, 17:52)Michaleczeq napisał(a):
DIESIRAE napisał(a):

Czy to Iłża? (GG)


RE: Poland Rebuilding [W.I.P] - Michaleczeq - 10-05-2018

Hmm - wszystkie znaki na mapie wskazują u mnie że ... tak Smile (IPB)


RE: Poland Rebuilding [W.I.P] - Daras94 - 24-05-2018

Coraz bardziej sie ładnie robi Smile (IPB)


RE: Poland Rebuilding [W.I.P] - fireman - 28-05-2018

Kiedy będzie aktualizacja do 1.31?


RE: Poland Rebuilding [W.I.P] - Daras94 - 28-05-2018

Cierpliwości Smile (IPB)


RE: Poland Rebuilding [W.I.P] - micholo - 29-05-2018

Cześć, czekam z niecierpliwością na rozbudowę południowej części Polski bo jest słabizna w porównaniu do północy i trójmiasta, powodzenia


RE: Poland Rebuilding [W.I.P] - MinusPL - 29-05-2018

Z tego co słyszałem to aktualnie raczej centralna Polska ma swój czas. Południe to się zobaczy czy się aktualnemu teamowi, czyli koło 3 osób zachce nad tą częścią mapy siadać Tongue (IPB)