Modscenter • Centrum modyfikacji do gier
Poland Rebuilding [W.I.P] - Wersja do druku

+- Modscenter • Centrum modyfikacji do gier (https://modscenter.pl)
+-- Dział: Symulatory (https://modscenter.pl/forum_symulatory_1153)
+--- Dział: Euro Truck Simulator 2 (https://modscenter.pl/forum_euro-truck-simulator-2_33)
+---- Dział: Poland Rebuilding (https://modscenter.pl/forum_poland-rebuilding_878)
+---- Wątek: Poland Rebuilding [W.I.P] (/thread_poland-rebuilding-w-i-p_28422)



RE: Poland Rebuilding [W.I.P] - Radol - 26-01-2015

(26-01-2015, 00:05)Italiano napisał(a): Jedyne nie polskie, co mi się rzuciło w oczy, to linia podwójna, przerywana, ale nie wpływa to na ogólną ocenę. Cud, miód i orzeszki.


Przestrzegam za wczasu przed takim podejściem do budowy mapki, gdyż robimy z tego co mamy lub tego co uda mi się przerobić.
Nie mamy 'modelarza' który by robił nam specjalnie na mapę wszystko typowo na Polskę.

Rzeczy, które w rzeczywistości się różnią mniej lub bardziej będzie więcej i zawsze moja odpowiedź będzie jednakowa - na tą chwilę tak musi być.


RE: Poland Rebuilding [W.I.P] - OcM - 26-01-2015

Macie panowie pozwolenie wykorzystania modeli z P-GTS. Zróbcie z tego użytek bo 2 lata mojej pracy nad nimi leży odłogiem.

Tak przy okazji bardzo ładna mapa nam się szykuje. Podziekowania dla ludzi, którzy chcą tworzyć takie rzeczy. Skala mapki oryginalnej nie jest wcale taka mała i powinna dać pole do popisu Czai? - (świetny mapmaker btw).


RE: Poland Rebuilding [W.I.P] - DAF95XF - 26-01-2015

No to teraz wiem kto co i jak.
Nie wiem... Może innym przeszkadzać moja szczerość...
Ale tak poważnie... Mam to gdzieś...
Pisze to co uważam za stosowne... Dostanę BAN-a?
Ok. Zrozumiem. Aby było za co.
A co do MirM To ok. Skoro jest testerem? to może się wypowiadać.


RE: Poland Rebuilding [W.I.P] - Radol - 26-01-2015

@DAF95XF koniec tematu - po prostu za nim kogoś niepotrzebnie zganisz, pomyśl czy to faktycznie Ty aby jesteś do tego uprawniony by się w temacie wypowiadać i kogoś poprawiać.

@OcM - większość modeli trochę juz odstaje jakościowo do standardów ETS2, ale pewnie coś tam się znajdzie.


RE: Poland Rebuilding [W.I.P] - kuba2002 - 27-01-2015

Im dłużej tym lepiej, bo inne mapy robione w pośpiechu są nie najlepszej jakości.
Ta mapa będzie świetna


RE: Poland Rebuilding [W.I.P] - Dżejkob - 27-01-2015

(26-01-2015, 05:52)Radol napisał(a):
(26-01-2015, 00:05)Italiano napisał(a): Jedyne nie polskie, co mi się rzuciło w oczy, to linia podwójna, przerywana, ale nie wpływa to na ogólną ocenę. Cud, miód i orzeszki.


Przestrzegam za wczasu przed takim podejściem do budowy mapki, gdyż robimy z tego co mamy lub tego co uda mi się przerobić.

Jak jest to prefarb, to wystarczy w edytorze usunąć jedną linie i tyle. Jedynie można ją edytować i dostosować do panujących zasad w Polsce, roboty na mniej niż 5 minut.


RE: Poland Rebuilding [W.I.P] - Radol - 28-01-2015

W wersji 1.15 na tych prfabach miałem większy problem niż te linie bo po zmianch SCS-u AI nam na nich znikało i jakoś nie było chętnych do pomocy....a tearaz mi tu du.. zawracanie małą przerwyaną podwójną...

Specjalinie zostawię żeby niektórych drażniło.

(27-01-2015, 22:49)Dżejkob napisał(a): Jak jest to prefarb, to wystarczy w edytorze usunąć jedną linie i tyle.

Taa.. weź mnie nie osłabiaj... w edytorze to możesz sobie prefab postawić, ale na pewno nie modyfikować na nim linii.


------------------------------------
@Czaja teraz wiesz dlaczego min. potrzebne jest 'embargo' na wszelkie zdjęcia?
Bo zaraz zaczyna się dogłębne analizowanie i mamy pełno 'fachofców' i 'specjalistów'. Cool (IPB)



(27-01-2015, 20:25)SpedytorEU napisał(a): Przydało by się poprawić naszą krajową 7 bo jest jak krajowa 60, dziwie się bardzo dlaczego nikt o tym jeszcze nie powiedział.

Przydało by sie poprawić dużo rzeczy tak samo ważnych.
Wszystko ma swój czas i swoje priorytety.

Napiszę tak:
Zaczęto robić od tych terenów od których zaczęto i w pierwszym etapie będzie tyle zrobione ile będzie.
To, że coś nie zostanie teraz zrobione, nie znaczy że nie przyjdzie na to pora w następnym wydaniu.

Proszę mi nie osłabiać morale mapmakerów wszelkim 'marudzeniem'. Dodgy (Mybb)
Robią i tak więcej niz sobie założyismy w pierwszy etapie i tak jak to sobie zaplanowali.
Dla kogoś podstawą jest "7-ka" a dla innego "10-tka"


RE: Poland Rebuilding [W.I.P] - elot360 - 29-01-2015

Wiecie co. Może napiszcie w nazwie tematu NIE WIEMY KIEDY WYDAMY MAPĘ, bo mnie już z lekka irytują te pytania powtarzane w kółko. Mnie to irytuję, a was którzy jesteście nachodzeni prawie codziennie, nie ma co, tylko wam współczuć...

Może po wydaniu tej wersji nad którą kminicie, może zrobicie update mapy do tras istniejących?
Ciągle robicie nowe, a może stare by poszło pod lupę?

Mam nadzieję że ocenicie moją sugestię Tongue (IPB)


RE: Poland Rebuilding [W.I.P] - Radol - 29-01-2015

Prace trwają dość długo bo szybciej sie tego nie da zrobić i nie jest to wyścig a żmudna praca.

a) Prace są prowadzone w kilku cześciach Polski
b) dodawane są nowe miasta
c) przerabiane są niektore z dotąd istniejących miast
d) dodawane są oczywiscie nowe drogi
e) przerabiane lub całkowicie tworzone na nowo są dotychczasowe wersje dróg

W pewnych rejonach Polski bedą znaczne zmiany , w innych rejonach nie będzie praktycznie w ogóle - zostawiamy to na później.

Mnie na prawdę nie interesuje że komuś się spieszy.
Dopiero jak uznam że mapa jest na tyle gotowa - zostanie wydana.


EDIT:
Oczywiście nie ma problemu - zawsze mogę dopisać w pierwszym poscie:
"Wydanie nowej wersji mapy planujemy na okres przełom marzec/kwieceń"


RE: Poland Rebuilding [W.I.P] - Antique - 30-01-2015

Ludzie zejdźcie z nich troche bo takie ciągłe marudzenie jest bardzo męczące które może doprowadzić nawet do tego, że prace zostaną przerwane lub nigdy nie zobaczymy ich efektu na własnych PC Tongue (IPB) Mapka jak będzie to będzie, to też są ludzie i mają własne życie także chill out!