Modscenter • Centrum modyfikacji do gier
Mapa Polski by Polish GTS Team - Pytania, pomysły, sugestie. - Wersja do druku

+- Modscenter • Centrum modyfikacji do gier (https://modscenter.pl)
+-- Dział: Symulatory (https://modscenter.pl/forum_symulatory_1153)
+--- Dział: Inne Symulatory (https://modscenter.pl/forum_inne-symulatory_995)
+---- Dział: German Truck Simulator (https://modscenter.pl/forum_german-truck-simulator_80)
+----- Dział: Mapa Polski by Polish-GTS Team (https://modscenter.pl/forum_mapa-polski-by-polish-gts-team_903)
+----- Wątek: Mapa Polski by Polish GTS Team - Pytania, pomysły, sugestie. (/thread_mapa-polski-by-polish-gts-team-pytania-pomys%C5%82y-sugestie_46)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24


RE: Mapa Polski by Polish GTS Team - Pytania, pomysły, sugestie. - Joymaxx - 08-05-2013

(08-05-2013, 20:05)Marcin.7 napisał(a): Może spróbujcie zamienić samą ekonomię z 1.02 na inną lub sprawdźcie poprzednie zapisy i sprawdźcie czy zadziała.
Narazie nie przychodzi mi na myśl więcej rozwiązań.

Widzę że jesteś jednym z tych którzy próbują pomóc a nie kłapią dziobem nie potrzebnieSmile (IPB) Problem powstał w kilku lub kilkunastu miejscach przy tworzeniu mapki przez najechanie dwóch zielonych lub czerwonych kropeczek na siebie co nie może mieć miejsca bo powoduje to nieodwracalny błąd w postaci crashu gry...


RE: Mapa Polski by Polish GTS Team - Pytania, pomysły, sugestie. - Mr. Ferrari - 08-05-2013

Ja pi*rdolę.

Skończcie komentarze typu: "blabla, czemu nie wydają?! blablablabla będe płakać! bla, to nie wyjdzie i tak". Szczerze mówiąc, ch*j was obchodzi, co z tą mapą zrobi team. Mogą ją nawet wyj*bać do kosza, bo to jest własność teamu, i chyba byłoby to dużo lepsze niż czytanie wypocin gimnazjalistów, którzy nie potrafią skonstruować chociażby czytelnego zdania, nie mówiąc już o mądrości w nim. Wiem ile czasu zajmuje stworzenie mapy do gier tego typu. Sam tworzyłem do Pedal to the Metal, co jest na o wiele niższym poziomie niż tworzenie mapy w GTS'ie. Sam szacunek za to, że odwzorowywali miejsca na mapie tak, jakby rzeczywiście zostały wycięte z realnego świata i włożone do wirtualnego, nie jest to prostym zadaniem a na pewno jest czasochłonne. Ekipa tworzy mapę w tym czasie, kiedy mogli by wyjść ze znajomymi np. na podwórko czy na piwko, jednak i tak znajdują się takie osoby, które są egoistami, j*banymi nierobami i zwyczajnymi pijawkami. Zrozumcie to, że hejtujecie coś, co człowiek robi z własnej, nieprzymuszonej woli, a co najważniejsze: robi to za darmo, nie oczekując za to w zamian nawet respektu.


RE: Mapa Polski by Polish GTS Team - Pytania, pomysły, sugestie. - Areksiu - 08-05-2013

(08-05-2013, 20:23)Mr. Ferrari napisał(a): nie oczekując za to w zamian nawet respektu.

Polemizował bym Szczerbaty (MC)


RE: Mapa Polski by Polish GTS Team - Pytania, pomysły, sugestie. - Joymaxx - 08-05-2013

Szacuneczek za taki kawał nasiąkniętego kryzysem polskiego świata bynajmniej się należyWink (IPB)


RE: Mapa Polski by Polish GTS Team - Pytania, pomysły, sugestie. - Soxic - 08-05-2013

Wiem, wiem. Już wiele razy pisaliście do naszych kochanych nie posiadających mózgów społeczniaków o tym wyjściu mapy... w KUPIE SIŁA Szczerbaty (MC)
DO rzeczy.
Macie PLM? Macie.
Macie inne mapy? Macie.
TO jak macie inne mapy i PLM które jest chyba podobne do Polish GTS to sobie pograjcie tam.
Uwierzcie mi, oni mają już po dziurki w nosie takich Gimbazjalistów chcących aby mapa wyszła.
Misio egocentryku pierd*lony, jak tak masz zamiar pisać, że gówno widzisz na tej mapie to uwierz mi że Team specjalnie dla ciebie zrobi jedno wielkie gówno z napisem "misio13" bo zachowujesz się jak takie gówno i do tego 0.
Wyjdź na dwór do kolegów(jeśli masz) albo pójdź do kina...
Dżizas.


RE: Mapa Polski by Polish GTS Team - Pytania, pomysły, sugestie. - Młody2 - 05-06-2013

Kiedy wydanie mapki ? Big Grin (IPB)


RE: Mapa Polski by Polish GTS Team - Pytania, pomysły, sugestie. - mikis314 - 05-06-2013

(05-06-2013, 20:27)Młody2 napisał(a): Kiedy wydanie mapki ? Big Grin (IPB)

Dla Ciebie? Nigdy. Czytaj uważnie Facepalm (MC)


RE: Mapa Polski by Polish GTS Team - Pytania, pomysły, sugestie. - GtX - 09-06-2013

Ja na miejscu tego teamu który DUŻO Robi a wy kur** narzekacie , że długo , powinni brać opłaty za mapę , ponieważ dużo czasu i pracy poświęcili a trujecie im , mają życie osobiste i nie zawsze mają czas , ja na tą mapę będę czekał a jeśli będzie płatna (moim zdaniem to dobry pomysł) kupię ją bo jest tam Radom. Dlatego powinien skończyć się tu spam i bajzel w tym temacie , i powinniśmy oczekiwać tylko na dalsze nowinki z prac nad mapą . Oczywiście na pewno znajdą się osoby przeciwne mojemu zdaniu , ale proszę bez zbędnego wypowiadania się na temat mojej opinii .
Pozdrawiam Szczerbaty (MC)


RE: Mapa Polski by Polish GTS Team - Pytania, pomysły, sugestie. - Soxic - 09-06-2013

(09-06-2013, 16:51)GtX napisał(a): Ja na miejscu tego teamu który DUŻO Robi a wy kur** narzekacie , że długo , powinni brać opłaty za mapę , ponieważ dużo czasu i pracy poświęcili a trujecie im , mają życie osobiste i nie zawsze mają czas , ja na tą mapę będę czekał a jeśli będzie płatna (moim zdaniem to dobry pomysł) kupię ją bo jest tam Radom. Dlatego powinien skończyć się tu spam i bajzel w tym temacie , i powinniśmy oczekiwać tylko na dalsze nowinki z prac nad mapą . Oczywiście na pewno znajdą się osoby przeciwne mojemu zdaniu , ale proszę bez zbędnego wypowiadania się na temat mojej opinii .
Pozdrawiam Szczerbaty (MC)
Tak tak. Płatna.
Ktoś kupi mape albo się w 192741874 złożą i kupią i tyle...
Powinni wydać dla zaufanych osób a nie dla osób któe nie doceniają ich ciężkiej pracy.


RE: Mapa Polski by Polish GTS Team - Pytania, pomysły, sugestie. - Dymitry - 09-06-2013

Mapa płatna? (GG) Pomysł dosyć dziwny ale może tak być naprawde. Chociaż wydawanie czegoś za "kase" nie ma sensu i jest niezgodne z prawem RP, chyba że odprowadzasz od tego podatki.

Czekam na mapkę Wink (IPB)