Modscenter • Centrum modyfikacji do gier
Mapa Polski by Polish GTS Team - Pytania, pomysły, sugestie. - Wersja do druku

+- Modscenter • Centrum modyfikacji do gier (https://modscenter.pl)
+-- Dział: Symulatory (https://modscenter.pl/forum_symulatory_1153)
+--- Dział: Inne Symulatory (https://modscenter.pl/forum_inne-symulatory_995)
+---- Dział: German Truck Simulator (https://modscenter.pl/forum_german-truck-simulator_80)
+----- Dział: Mapa Polski by Polish-GTS Team (https://modscenter.pl/forum_mapa-polski-by-polish-gts-team_903)
+----- Wątek: Mapa Polski by Polish GTS Team - Pytania, pomysły, sugestie. (/thread_mapa-polski-by-polish-gts-team-pytania-pomys%C5%82y-sugestie_46)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24


RE: Mapa Polski by Polish GTS Team - Pytania, pomysły, sugestie. - dokolyski - 01-09-2013

Mamy już po wakacjach, a twórcy nie zamieścili tu nawet jednej informacji o ewentualnej zmianie terminu, czy postępie prac... Na mapę czekam już chyba czwarty rok i raczej wolałbym już żebyście oficjalnie powiedzieli, że jej nie wydacie, niż robili sobie takie jaja z oczekujących, nie powiadamiając nas o tym, że możecie się ZNOWU nie wyrobić... Nie będę już nawet komentował tego że wasza ostatnia aktywność na tym forum była bodajże w maju... Ja już mam dość czekania i jest to moja pierwsza i ostatnia wypowiedź, nigdy więcej nie chce mieć z wami nic wspólnego, a wam radzę żebyście nigdy więcej nie brali się za tego typu projekty, jeśli przyszłych odbiorców waszej pracy traktujecie jak nierobów, chciwych na waszą pracę, z której mimo podjęcia się jej, wcale się nie wywiązujecie... Nie będę was tutaj obrażał, ale nie dziwcie się ludziom którzy to robią, bo ewidętnie zwaliliście informację na temat mapy, oraz przede wszystkim kontakt z ludźmi którzy na tą mapę cierpliwie czekali. Z pozdrowieniami dla Polish GTS Team...


RE: Mapa Polski by Polish GTS Team - Pytania, pomysły, sugestie. - mikis314 - 01-09-2013

(01-09-2013, 17:36)dokolyski napisał(a): Mamy już po wakacjach, a twórcy nie zamieścili tu nawet jednej informacji o ewentualnej zmianie terminu, czy postępie prac... Na mapę czekam już chyba czwarty rok i raczej wolałbym już żebyście oficjalnie powiedzieli, że jej nie wydacie, niż robili sobie takie jaja z oczekujących, nie powiadamiając nas o tym, że możecie się ZNOWU nie wyrobić... Nie będę już nawet komentował tego że wasza ostatnia aktywność na tym forum była bodajże w maju... Ja już mam dość czekania i jest to moja pierwsza i ostatnia wypowiedź, nigdy więcej nie chce mieć z wami nic wspólnego, a wam radzę żebyście nigdy więcej nie brali się za tego typu projekty, jeśli przyszłych odbiorców waszej pracy traktujecie jak nierobów, chciwych na waszą pracę, z której mimo podjęcia się jej, wcale się nie wywiązujecie... Nie będę was tutaj obrażał, ale nie dziwcie się ludziom którzy to robią, bo ewidętnie zwaliliście informację na temat mapy, oraz przede wszystkim kontakt z ludźmi którzy na tą mapę cierpliwie czekali. Z pozdrowieniami dla Polish GTS Team...

czysta prawda.

btw. ból dupy za 3.2.1..


RE: Mapa Polski by Polish GTS Team - Pytania, pomysły, sugestie. - DyrdekHz - 01-09-2013

Jaki "ból dupy"? Człowieku ogarnij się bo aż nie wypada...


RE: Mapa Polski by Polish GTS Team - Pytania, pomysły, sugestie. - mikis314 - 01-09-2013

(01-09-2013, 17:36)dokolyski napisał(a): Mamy już po wakacjach, a twórcy nie zamieścili tu nawet jednej informacji o ewentualnej zmianie terminu, czy postępie prac... Na mapę czekam już chyba czwarty rok i raczej wolałbym już żebyście oficjalnie powiedzieli, że jej nie wydacie, niż robili sobie takie jaja z oczekujących, nie powiadamiając nas o tym, że możecie się ZNOWU nie wyrobić... Nie będę już nawet komentował tego że wasza ostatnia aktywność na tym forum była bodajże w maju... Ja już mam dość czekania i jest to moja pierwsza i ostatnia wypowiedź, nigdy więcej nie chce mieć z wami nic wspólnego, a wam radzę żebyście nigdy więcej nie brali się za tego typu projekty, jeśli przyszłych odbiorców waszej pracy traktujecie jak nierobów, chciwych na waszą pracę, z której mimo podjęcia się jej, wcale się nie wywiązujecie... Nie będę was tutaj obrażał, ale nie dziwcie się ludziom którzy to robią, bo ewidętnie zwaliliście informację na temat mapy, oraz przede wszystkim kontakt z ludźmi którzy na tą mapę cierpliwie czekali. Z pozdrowieniami dla Polish GTS Team...

(01-09-2013, 18:08)DyrdekHz napisał(a): Jaki "ból dupy"? Człowieku ogarnij się bo aż nie wypada...

ostatnio co było jak ktoś napisał podobny post? Facepalm (MC)


RE: Mapa Polski by Polish GTS Team - Pytania, pomysły, sugestie. - DyrdekHz - 01-09-2013

(01-09-2013, 18:15)mikis314 napisał(a):
(01-09-2013, 17:36)dokolyski napisał(a): Mamy już po wakacjach, a twórcy nie zamieścili tu nawet jednej informacji o ewentualnej zmianie terminu, czy postępie prac... Na mapę czekam już chyba czwarty rok i raczej wolałbym już żebyście oficjalnie powiedzieli, że jej nie wydacie, niż robili sobie takie jaja z oczekujących, nie powiadamiając nas o tym, że możecie się ZNOWU nie wyrobić... Nie będę już nawet komentował tego że wasza ostatnia aktywność na tym forum była bodajże w maju... Ja już mam dość czekania i jest to moja pierwsza i ostatnia wypowiedź, nigdy więcej nie chce mieć z wami nic wspólnego, a wam radzę żebyście nigdy więcej nie brali się za tego typu projekty, jeśli przyszłych odbiorców waszej pracy traktujecie jak nierobów, chciwych na waszą pracę, z której mimo podjęcia się jej, wcale się nie wywiązujecie... Nie będę was tutaj obrażał, ale nie dziwcie się ludziom którzy to robią, bo ewidętnie zwaliliście informację na temat mapy, oraz przede wszystkim kontakt z ludźmi którzy na tą mapę cierpliwie czekali. Z pozdrowieniami dla Polish GTS Team...

(01-09-2013, 18:08)DyrdekHz napisał(a): Jaki "ból dupy"? Człowieku ogarnij się bo aż nie wypada...

ostatnio co było jak ktoś napisał podobny post? Facepalm (MC)

Skąd mam to wiedzieć? Poza tym skoro już ktoś pisał "podobny post" to po co kolejne?


RE: Mapa Polski by Polish GTS Team - Pytania, pomysły, sugestie. - misio13 - 01-09-2013

dokolyski ma rację, jeśli umawiali się na konkretny termin to powinni go spełnić.Rozumiem mogło im coś po raz setny "wypaść" ale mogli przynajmniej poinformować o tym fakcie w tym dziale.Chociażby dla świętego spokoju."Z pozdrowieniami dla Polish GTS Team..."


RE: Mapa Polski by Polish GTS Team - Pytania, pomysły, sugestie. - Gun's1067 - 01-09-2013

A czy gdzieś było napisanie kiedy będzie wydana mapa? Ja nie zauważyłem więc nie macie o co mieć pretensji.Byli byście na bieżąco to byście wiedzieli jakie są problemy z mapą a nie narzekacie że tylko nadzieje zrobili tym co czekają.Ludzie to tylko mapa a spinacie się jak pewien user któremu da się negatywny komentarz.Uszanujcie też to że twórcy mapy mają swoje własne życie i nie siedzą 24/7 przy komputerze tylko żeby zrobić mapę i żeby była na każdym forum bez podania creditsów.Najlepiej tylko mieć ból dupy i narzekać...


RE: Mapa Polski by Polish GTS Team - Pytania, pomysły, sugestie. - dokolyski - 01-09-2013

To jednak nie był ostatni post...Tongue (IPB) Proszę żeby panowie którzy tak bronią team zrozumieli, że nie miałbym do twórców żadnych pretensji jeśli przed upływem terminu ogłosiliby, że nie zdążą z wydaniem mapy, ponieważ czegoś nie udało się dokończyć i przepraszają za nie wywiązanie się z wcześniejszych obietnic podając nowy termin. Czemu nie mogą tak zrobić, zamiast później obrażać forumowiczów od "leniwych pier....nych niewdzięczników", za to że mamy o to do nich uzasadnione pretensje? Jeśli już podjęli się tak dużego projektu, to powinni się albo z niego wywiązać, albo jeśli ich przerósł uprzejmie poinformować o tym tych którzy tak na niego oczekują...


RE: Mapa Polski by Polish GTS Team - Pytania, pomysły, sugestie. - DyrdekHz - 01-09-2013

Nie tak łatwo jest ogłosić termin z tak dużym teamem. Wystarczy że jednej osobie coś wypadnie i już x% obszaru mapy nie jest gotowe na czas. Poza tym ten temat był już niejednokrotnie poruszany więc nie wiem dlaczego nagle się obudziliście. Z dużymi projektami tak już bywa, nie pamiętacie jak było z Euro Truck Simulator 2?


RE: Mapa Polski by Polish GTS Team - Pytania, pomysły, sugestie. - Marcin.7 - 01-09-2013

Jaki projekt z ETS2? A poza tym to jeszczr do 23:59:59 mogą podać termin.