Modscenter • Centrum modyfikacji do gier
Mapa Polski by Polish GTS Team - Pytania, pomysły, sugestie. - Wersja do druku

+- Modscenter • Centrum modyfikacji do gier (https://modscenter.pl)
+-- Dział: Symulatory (https://modscenter.pl/forum_symulatory_1153)
+--- Dział: Inne Symulatory (https://modscenter.pl/forum_inne-symulatory_995)
+---- Dział: German Truck Simulator (https://modscenter.pl/forum_german-truck-simulator_80)
+----- Dział: Mapa Polski by Polish-GTS Team (https://modscenter.pl/forum_mapa-polski-by-polish-gts-team_903)
+----- Wątek: Mapa Polski by Polish GTS Team - Pytania, pomysły, sugestie. (/thread_mapa-polski-by-polish-gts-team-pytania-pomys%C5%82y-sugestie_46)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24


RE: Mapa Polski by Polish GTS Team - Pytania, pomysły, sugestie. - Tomas. - 29-08-2012

Wiadomo że na życzenie to nie będą dodawać Facepalm (MC)
Ten temat był już poruszany dużo razy.


RE: Mapa Polski by Polish GTS Team - Pytania, pomysły, sugestie. - maciejekk - 31-08-2012

fajnie by było, gdyby zrobili terminarz załadunkowy, w firmie rabena, tam obok poznania, już fajna flota jest itp, tylko żeby jeszcze taką jakąś bazę tam zrobili jak w miastach są : )


RE: Mapa Polski by Polish GTS Team - Pytania, pomysły, sugestie. - Anaheim - 31-08-2012

(18-05-2012, 15:44)Czaja napisał(a): Jak w temacie, miejsce do zadawania pytań oraz przedstawiania swoich sugestii, propozycji (tych sensownych)...

BETA w końcu wyjdzie kiedyś czy macie zamiar maglować miasta, aż uznacie że to już koniec prac albo nie daj boże koniec projektu?
Zapewne sądząc po ilości czasu jaki zajmuje zrobienie kilku miast, będą one bardzo szczegółowe - dużo modeli itp, co za tym idzie gra będzie się niemiłosierne zacinała na troche słabszych maszynach. Mam rację?


RE: Mapa Polski by Polish GTS Team - Pytania, pomysły, sugestie. - Czaja - 31-08-2012

No i w tym rzecz, że najwięcej czasu zajmuje robienie miast zarówno by zadowolić gracza w kwestii urozmaicenia, jak i płynności rozgrywki. Nie ukrywam, że na słabym sprzęcie będzie nieco ciężko grać, no ale coś za coś. Modeli jest w opór, szczegółowość jest większa niż na PLM o czym świadczy czas robienia mapy. Poza tym, mapę robią obecnie 3 osoby w tym dwóch Map Makerów w porywach do trzech.


RE: Mapa Polski by Polish GTS Team - Pytania, pomysły, sugestie. - Anaheim - 31-08-2012

(31-08-2012, 17:47)Czaja napisał(a): Modeli jest w opór, szczegółowość jest większa niż na PLM o czym świadczy czas robienia mapy.

No i właśnie w tym problem.. MP VSMa praktycznie nie zawiera obiektów charakterystycznych dla danych miejscowości a grywalnością bije wszystkie dotychczas wydane mapy. Narobicie modeli sklepików i innych budynków przy drogach żeby każdy wyglądał inaczej a później nikt kto nie mieszka w okolicy nawet nie zwróci uwagi na nie.. Lepiej ten czas wykorzystać na dopracowanie oznakowania i infrastruktury drogowej jak i miejsc związanych z transportem. Bo właśnie to jest najważniejsze i na to się VSM nastawił dlatego odniósł sukces jak nikt do tej pory Cool (IPB)

Fakt! Szczegółowość cieszy niesamowicie, jednak my chcemy jeździć... Smile (IPB)


RE: Mapa Polski by Polish GTS Team - Pytania, pomysły, sugestie. - neri - 31-08-2012

Vai ser corrigido os problemas do mapa? (GG)?


RE: Mapa Polski by Polish GTS Team - Pytania, pomysły, sugestie. - przemek2121 - 31-08-2012

@Anaheim
Bez urazy, ale chyba lepiej poczekać i mieć porządną mapę ze szczegółami niż same drogi i powtarzające się obiekty (takie jest moje zdanie) poza tym charakterystyczne obiekty dodają takiego smaczku do mapki i cieszą, wierz mi że nie tylko mieszkających w tych miejscowościach Smile (IPB)
P.S Nie poganiaj ich bo nie wiesz ile to pracy! Robiłem przy projektach do innych gier i wiem ile to poświęcenia i wysiłku! Poza tym są tacy którzy cierpliwie czekają i tacy którzy poganiają dla tych pierwszych liczy się to aby mapa była piękna i szczegółowa bez względu na czas wykonania a, dla tych drugich tak oby było a potem narzekają, że modele się powtarzają, puste drogi, niedoróbki itp.
Pozdrawiam.


RE: Mapa Polski by Polish GTS Team - Pytania, pomysły, sugestie. - V8. - 01-09-2012

(31-08-2012, 18:33)przemek2121 napisał(a): @Anaheim
Bez urazy, ale chyba lepiej poczekać i mieć porządną mapę ze szczegółami niż same drogi i powtarzające się obiekty (takie jest moje zdanie) poza tym charakterystyczne obiekty dodają takiego smaczku do mapki i cieszą, wierz mi że nie tylko mieszkających w tych miejscowościach Smile (IPB)

Bez urazy, ale lepiej mieć mapę która będzie płynna i będę mógł podziwiać te powtarzające się obiekty, niż podziwiać co sekundę nowy obiekt w co sekundowej zlagowanej klatce gry Wink (IPB)


RE: Mapa Polski by Polish GTS Team - Pytania, pomysły, sugestie. - adexio7543 - 02-09-2012

Rżal ;D, uważam, że fajnie byłoby jakbyście zrobili nam niespodziankę na mapie, nie wiem co to moglo by byc ale tak żeby gra nie stała się nudna... na PLM nie ukrywam jezdzisz bez celu i niby fajne, mi sie ta mapa znudzila 3 dni po premierze Cry (IPB)...


RE: Mapa Polski by Polish GTS Team - Pytania, pomysły, sugestie. - barti1999 - 02-09-2012

Zróbcie jakieś duże ronda i skrzyżowania. Znaki pierwszeństwa itp...