Modscenter • Centrum modyfikacji do gier
Poland Rebuilding [W.I.P] - Wersja do druku

+- Modscenter • Centrum modyfikacji do gier (https://modscenter.pl)
+-- Dział: Symulatory (https://modscenter.pl/forum_symulatory_1153)
+--- Dział: Euro Truck Simulator 2 (https://modscenter.pl/forum_euro-truck-simulator-2_33)
+---- Dział: Poland Rebuilding (https://modscenter.pl/forum_poland-rebuilding_878)
+---- Wątek: Poland Rebuilding [W.I.P] (/thread_poland-rebuilding-w-i-p_28422)



RE: Poland Rebuilding [W.I.P] - Damian54 - 02-03-2015

wbiło mnie w fotel nie wiem co powiedzieć Big Grin (IPB) genialny filmik Wink (IPB)


RE: Poland Rebuilding [W.I.P] - herbatnik99 - 03-03-2015

Satan19990 nie jest współtwórcą mapy?


RE: Poland Rebuilding [W.I.P] - Radol - 03-03-2015

Jest - historia projektu jest dość znana
Przecież satan19990 zapoczątkował ten projekt mapą Europe Rebuilding i to on jest autorem niektórych miast, choć wraz z rozwojem mapy zostały one przez ze mnie znacznie poprawione i na bieżąco aktualizowane oraz modyfikowane.

Przecież przez dość spory okres pracowaliśmy wspólnie nad mapą.

Po wydaniu dlc_east projekt jednak upadł, gdyż tereny obu map nakładały się na siebie.
@satan zrezygnował z dalszej rozbudowy mapy, a ja postanowiłem ruszyć z eksperymentem
wmiksowania niektórych terenów i miast mapy Europe Rebuilding do dodatku dlc_east.
(Czyli to samo co niedługo moze spróbuje zrobić promods ze swoją mapą i wmiksuje ją z dlc_north)

Tak też powstał projekt który nazwałem Poland Rebuilding.
Dalszą rozbudowę mapy już pod nazwą Poland Rebuilding kontynuowałem sam - aczkolwiek satan i _PMA w tamtym okresie zawsze chętnie mi pomagali w razie problemów.

@satan jest też autorem sporej ilości źródłowych modeli oraz jakiś czas temu nawet uaktualniał je do któregoś z patchy tylko na użytek mapy Poland Rebuilding.
Część nowych modeli na potrzeby mapy dostałem od satana także później
Oczywiscie wraz z tym jak się gra zmieniała i była taka potrzeba, modele te także były już przez ze mnie uaktualniane,wzbogacane lub modyfikowane na potrzeby aktualnej wersji mapy.

satan oraz _PMA (autor prefabów oraz wcześniej bardzo pomocna osoba przy konwersji mapy - od niego sporo się nauczyłem) są zawsze wymieniani jako Ci, dzięki którym projekt powstał, choć od pewnego już dłuższego czasu projekt został tylko pod moją "opieką" i sam dbam o konwersje, uaktualnienia i potrzebne zmiany aby mapa wciąż działała.


RE: Poland Rebuilding [W.I.P] - herbatnik99 - 03-03-2015

A jak serio ma na imię i / lub nazwisko ma satan19990?


RE: Poland Rebuilding [W.I.P] - DAF95XF - 03-03-2015

Kurcze. Jak zobaczyłem Filmik ze stacją benzynową. I na końcu zobaczyłem że nawet szczegół taki jak dobór krów na pastwisku to śmiem twierdzić że to będzie konkretna mapka.
I powiem tyle. Nie spieszcie się. Wolę idealna robotę niż jakieś byle co za mies. czasu.
Powodzenia dla całej ekipy PR


RE: Poland Rebuilding [W.I.P] - SztywnyFred - 03-03-2015

Dobór krów jest oryginalnie w ETS2 w Map Editor Big Grin (IPB)


RE: Poland Rebuilding [W.I.P] - DAF95XF - 03-03-2015

Wiem o tym,ale co nie zmienia faktu że wybierał między kilkoma rodzajami. I później sprawdzał jak to wygląda. A nie zrobił tego na odp.......
O to mi chodziło.


RE: Poland Rebuilding [W.I.P] - GrakuPL - 03-03-2015

Dokładnie to regulowałem wysokość. Te krasule co chwila regenerowały się gdzie indziej i nie mogłem dopasować wysokości... a to za wysoko a to za nisko. Na koniec dałem sobie spokój. Trawa i tak dużo zasłania więc jak ktoś będzie podchodził do krów to może nie być idealnie... Z daleka jest oki Happy (IPB).

Ogólnie gdy przyszedłem do projektu słowo "szczegóły" nabrały dla mnie zupełnie innego znaczenia. Pierwsze miasto wykonane przeze mnie na mapie jest mierne. Tongue (IPB)

Moje umiejętności znacznie wzrosły dzięki Czaji i Diesieare... dalej się uczę a moje prace wyglądają coraz to lepiej czego możecie być świadkami na filmie. Smile (IPB)

Podziękowania należą się też Radolowi ponieważ nie wywalił mnie po pierwszej robocie Big Grin (IPB)

Generalnie nad tymi szczegółami schodzi się dużo czasu... nad aktualnymi pracami czyli miastem "XXX" oraz jego obwodnicą i okolicami (choć by stacja) spędziłem około 30 godzin i kto wie czy nie spędzę drugiego tyle...

Nie wiem czy na tym czy na innym forum ktoś pisał o czasie budowy tej stacji. Było to około... nie wiem dokładnie ale około 3-4 godziny. Tongue (IPB)


RE: Poland Rebuilding [W.I.P] - Mietek - 03-03-2015

Szacuneczek dla całej ekipy za to co wyprawiacie w map edytorku. Powodzenia Smile (IPB)


RE: Poland Rebuilding [W.I.P] - kkrzysiekk11 - 03-03-2015

Czekam z niecierpliwością na tą mapę, a orlen w Niemcach na filmiku to już mistrzostwo świata.