Modscenter • Centrum modyfikacji do gier
Poland Rebuilding [W.I.P] - Wersja do druku

+- Modscenter • Centrum modyfikacji do gier (https://modscenter.pl)
+-- Dział: Symulatory (https://modscenter.pl/forum_symulatory_1153)
+--- Dział: Euro Truck Simulator 2 (https://modscenter.pl/forum_euro-truck-simulator-2_33)
+---- Dział: Poland Rebuilding (https://modscenter.pl/forum_poland-rebuilding_878)
+---- Wątek: Poland Rebuilding [W.I.P] (/thread_poland-rebuilding-w-i-p_28422)



RE: Poland Rebuilding [W.I.P] - Tomek1234 - 14-03-2015

Śmieszne są te wasze komentarze, obojętnie o co ktoś nie zapyta to trzeba mu odpisać żeby nie zadawał głupich pytań i ogólnie tylko każdy każdego ogarnia. A tak poza tym to jedno wielkie podlizywanie się autorom mapy. Takie jest moje zdanie, pozdrawiam


RE: Poland Rebuilding [W.I.P] - elot360 - 14-03-2015

Moze niektorzy uwazaja ze nie czuja sie doceniani i chca im poprawic nastroj Tongue (IPB)


RE: Poland Rebuilding [W.I.P] - Radol - 14-03-2015

Proponował bym aby nie kometować jeden drugiego.
Kazdy ma prawo coś napisać i zapytać.

Na niektóre oczywiscie posty po prostu nie dajemy odpowiedzi i tyle.

(14-03-2015, 15:17)elot360 napisał(a): Na widok screenow slinka mi cieknie. Przestaje kiedy zastanawiam sie nad wymaganiami do komputera Tongue (IPB)

No niestety jedno ma jakoś związek z drugim - "bogata" mapa wymaga "bogatego" komputera.
Ostatnio dość sporo czasu poświęciłem samym modelom,teksturom..itd
Tam gdzie można było i nie za bardzo wpłynęło to na jakość, tekstury zostały zeskalowane do mniejszych rozdzielczości.


RE: Poland Rebuilding [W.I.P] - mody098 - 14-03-2015

Radol Big Grin (IPB) Pamiętaj przeciwieństwa się przyciągają Big Grin (IPB)


RE: Poland Rebuilding [W.I.P] - Radol - 16-03-2015

Z chwilą ukazania się mapy promods 1.9 spotkała nas trochę niemiła niespodzianka.
Otóż na mapie promods użyto już najnowszej paczki prefabów od FLD w wersji 1.9, która to wersja
znacznie różni sie od poprzedniej i trochę wywraca do góry nogami to co dotychczas robiliśmy na poprzednim zestawie prefabów.

Początkowo to nawet nie mogłem uruchomić naszej mapy w edytorze wraz z promods 1.9 - nie wspominając już o grze.
Z pomocą "przyszedł' jednak sam FLD, który wyjaśnił na czym polegaly zmiany oraz naprowadził jak zaktualizować mapę a przede wszystkim w ogóle uruchomić ją w edytorze wraz z nową strukturą przypisanych prefabów.

Mapmakerzy wciąż siedzą nad swoimi terenami i jeszcze trochę pracy zostało.
Prawdę powiedziawszy moje plany były takie, aby wydać mapę jakiś czas po ukazaniu się promods 1.9 jednak promods wydali swoją mapę zdecydowanie szybciej niż myślałem że to nastąpi.

Pomijając już fakt że prace na mapie PR wciąż trwają i jeszcze trochę nam zejdzie, to jeszcze na koniec przedemną dostosowanie jej i kompletna aktualizacja.


RE: Poland Rebuilding [W.I.P] - y0Kris - 16-03-2015

No to fajnie,że poradziliście sobie z problemem Smile (IPB)


RE: Poland Rebuilding [W.I.P] - Yankees - 18-03-2015

Oglądając filmy oraz fotki z prac mogę powiedzieć jedno - Panowie jest klasa ! Podchodzicie do tego bardzo profesjonalnie, wzorujecie się google strV, w dodatku bardzo ładnie tereny są odwzorowane.Nadaliście niesamowity klimat ETS-owi w Polsce.Jak dla mnie na premierę mogę czekać i do czerwca, oby tylko wszystko pięknie śmigało. Big Grin (IPB)


RE: Poland Rebuilding [W.I.P] - Radol - 18-03-2015

Do końca marca to będą trwały "prace budowlane" na mapie.
Następnie będę mape przygotowywał już do wydania aczkolwiek też tutaj
zakładam z tydzień pracy a wszystko zależy od pewnych czynników bo oczywiscie nie samą mapą człowiek żyje.

I WIADOMOSĆ Z OSTATNIEJ CHWILI:
Mapa z pewnosćią w najbliższej przyszłości wejdzie na stałe w skład projektu promods.
Szczegóły jeszcze ustalamy, i na pewno przynajmniej jeszcze jedna wersja mapy wyjdzie jako osobna mapa (która wymaga promods)
Nie będzie oczywiście przeszkód aby z czasem posiedzieć nad spreparowaniem wersji samej Polski - na potrzeby polskich graczy.


RE: Poland Rebuilding [W.I.P] - elot360 - 18-03-2015

Mam rozumiec ze sciagajac promods w paczce dostaniemy polske waszego autorstwa tak?


RE: Poland Rebuilding [W.I.P] - Radol - 18-03-2015

Tak , dokładnie.
Nie nastąpi to jednak prędzej jak w wersji 2.0 promods.

Wziełem pod uwagę wszystkie "za" i "przeciw" i choć ostatnio to bardziej promods zabiega o PR niż
my się garniemy do tego zespołu , to jednak na początku było odwrotnie.

Dopiero dość mozolna praca z uporządokowaniem plików i mapy jako całości pozwoliła na
powrót do tematu przyłaczenia sie do promods.

Ważnym aspektem jest też fakt że promods 'niebezpiecznie' sie zbliża z pracami do granic Polski i tutaj musiał nastąpić już moment decyzji tak z mojej strony jak i ekipy promods.

Wydaje mi sie że koledzy z promods chcą wzmocnić swój projekt, który bedzie bardziej konkurencynjny do zestawu oryginalnego+dlc_east i dlc scandinavia .

Dla nas zysk jest taki że będziemy mieli mniej problemów technicznych a więcej wsparcia na bieżąco i będzie znaczna większa gwarancja na przetrwanie projektu.