Modscenter • Centrum modyfikacji do gier
Poland Rebuilding [W.I.P] - Wersja do druku

+- Modscenter • Centrum modyfikacji do gier (https://modscenter.pl)
+-- Dział: Symulatory (https://modscenter.pl/forum_symulatory_1153)
+--- Dział: Euro Truck Simulator 2 (https://modscenter.pl/forum_euro-truck-simulator-2_33)
+---- Dział: Poland Rebuilding (https://modscenter.pl/forum_poland-rebuilding_878)
+---- Wątek: Poland Rebuilding [W.I.P] (/thread_poland-rebuilding-w-i-p_28422)



RE: Poland Rebuilding [W.I.P] - nelson2230 - 29-08-2015

Efekty sa powalajce Smile (IPB)
Nie wazne czy na slabym kompie czy lepszym
Efekt jest megaa
Pozdrawiam,Szerokosci


RE: Poland Rebuilding [W.I.P] - Italiano - 30-08-2015

Jako, że nie ma jako takiego tematu "opiniowego", pozwolę sobie napisać tutaj, żeby odnieść się do ogółu projektu a nie do jednej z wersji.
Zdaję sobie sprawę jak ciężko jest odwzorować cokolwiek w tej skali, jednak muszę przyznać, że twórcom tej mapy się to świetnie udało. Może nie odwzorowali dokładnie wszystkiego. Ale odwzorowali to co dla mnie i być może innych graczy, liczy się najbardziej. Odwzorowali świetnie polski klimat. Przypominają mi się czasy mapy VSM'a do Haulin'a kiedy to z radością odkrywało się nowe drogi i czekało z niecierpliwością na kolejne wersje. O P-GTS nie wspomnę, bo nie przypadła mi do gustu. Mapa zrobiona była genialnie, ale sama "plastikowość" GTS'a przyprawiała mnie o mdłości.
Nie byłbym sobą, gdybym nie przyczepił się do kilku szczegółów jak np. ogromny żaglowiec uwięziony między Trasą Zamkową (notabene też genialnie odwzorowaną) a mostem Długim w Szczecinie, czy np. to, że Rzekę Dziwną mijamy w Dziwnówku a nie tak jak powinno być w Dziwnowie. Nie mniej jednak Żaglowiec nadaje Szczecinowi cholernie realnego klimatu (Dni morza i te sprawy), a sama DW102 między Międzyzdrojami a Dziwnówkiem (tylko tym jej odcinkiem śmigałem na razie) jest wykonana świetnie i genialnie odwzorowuje klimat tej drogi.
Takie niuanse nie są jednak w stanie zaburzyć całej opinii o tej mapie, gdyż jest na prawdę godna polecenia a dodatkowe smaczki i utrudnienia w postaci wąskich dróżek dojazdowych do firm, czy przydrogowe katastrofy typu pożar lasu lub rozbity samolot są doskonałym przykładem pomysłowości twórców. Ogromny szacunek i głębokie ukłony w waszą stronę Panowie, gdyż wykonaliście na prawdę świetną robotę. Dzięki wam bardzo za wasz poświęcony czas i włożoną pracę, dzięki czemu mogę spędzić moją odrobinę swojego wolnego czasu w na prawdę fajnych klimatach.

Chylę czoła i pozdrawiam.
Italiano.


RE: Poland Rebuilding [W.I.P] - elot360 - 30-08-2015

(30-08-2015, 23:11)Italiano napisał(a): Jako, że nie ma jako takiego tematu "opiniowego", pozwolę sobie napisać tutaj, żeby odnieść się do ogółu projektu a nie do jednej z wersji.
Zdaję sobie sprawę jak ciężko jest odwzorować cokolwiek w tej skali, jednak muszę przyznać, że twórcom tej mapy się to świetnie udało. Może nie odwzorowali dokładnie wszystkiego. Ale odwzorowali to co dla mnie i być może innych graczy, liczy się najbardziej. Odwzorowali świetnie polski klimat. Przypominają mi się czasy mapy VSM'a do Haulin'a kiedy to z radością odkrywało się nowe drogi i czekało z niecierpliwością na kolejne wersje. O P-GTS nie wspomnę, bo nie przypadła mi do gustu. Mapa zrobiona była genialnie, ale sama "plastikowość" GTS'a przyprawiała mnie o mdłości.
Nie byłbym sobą, gdybym nie przyczepił się do kilku szczegółów jak np. ogromny żaglowiec uwięziony między Trasą Zamkową (notabene też genialnie odwzorowaną) a mostem Długim w Szczecinie, czy np. to, że Rzekę Dziwną mijamy w Dziwnówku a nie tak jak powinno być w Dziwnowie. Nie mniej jednak Żaglowiec nadaje Szczecinowi cholernie realnego klimatu (Dni morza i te sprawy), a sama DW102 między Międzyzdrojami a Dziwnówkiem (tylko tym jej odcinkiem śmigałem na razie) jest wykonana świetnie i genialnie odwzorowuje klimat tej drogi.
Takie niuanse nie są jednak w stanie zaburzyć całej opinii o tej mapie, gdyż jest na prawdę godna polecenia a dodatkowe smaczki i utrudnienia w postaci wąskich dróżek dojazdowych do firm, czy przydrogowe katastrofy typu pożar lasu lub rozbity samolot są doskonałym przykładem pomysłowości twórców. Ogromny szacunek i głębokie ukłony w waszą stronę Panowie, gdyż wykonaliście na prawdę świetną robotę. Dzięki wam bardzo za wasz poświęcony czas i włożoną pracę, dzięki czemu mogę spędzić moją odrobinę swojego wolnego czasu w na prawdę fajnych klimatach.

Chylę czoła i pozdrawiam.
Italiano.
Naprawdę dopiero teraz projekt zasłużył na pochwalenie? No wiesz Tongue (IPB)


RE: Poland Rebuilding [W.I.P] - K@rlos - 31-08-2015

PIĘKNA mapa. Drogi odwzorowane, nawet A1 zrobiona obok Łodzi i wybitka przy Tuszynie, ale panowie.. aż serce mi się kroi, jak widzę, że 5 i S5 nie została wogóle ruszona.. jeżeli byście coś robili w tym kierunku, to piątkę aż do Lubawki, a S5 obok Rawicza i jazda obok Poznania A2 i wybicie do Gniezna. Brakuje trochę Gniezna, Torunia i Piły, drogi od Częstochowy do Kielc, ale mam nadzieję że zostanie to zrobione w następnym wersjach(żeby nie było to nie koncert życzeń!). Pozdrawiam i życzę powodzenia w rozwoju mapy.


P.S: Czy będziecie dostosowywać na autostradach typowy viatoll(patrz Skandynawia) że jedziesz przez bramkę bez zatrzymywania i ściąga pieniądze?


RE: Poland Rebuilding [W.I.P] - elot360 - 03-09-2015

Z ciekawości. Przeglądam Forum Polskich Wieżowców i udało mi się dowiedzieć że w Polsce weszło prawo o miniaturyzacji drogowskazów (Jakoś tak).

Patrząc na zdjęcia niektórych efektów tego kuriozalnego paragrafu (Lub czymkolwiek by to nie było) mam nadzieję że u was miniaturyzacja nie nastąpi?


RE: Poland Rebuilding [W.I.P] - GrakuPL - 06-09-2015

Zapraszam




RE: Poland Rebuilding [W.I.P] - OcM - 07-09-2015

(03-09-2015, 15:41)elot360 napisał(a): Z ciekawości. Przeglądam Forum Polskich Wieżowców i udało mi się dowiedzieć że w Polsce weszło prawo o miniaturyzacji drogowskazów (Jakoś tak).

Patrząc na zdjęcia niektórych efektów tego kuriozalnego paragrafu (Lub czymkolwiek by to nie było) mam nadzieję że u was miniaturyzacja nie nastąpi?

Można prosić o link do tego wątku?


RE: Poland Rebuilding [W.I.P] - elot360 - 07-09-2015

(07-09-2015, 12:11)OcM napisał(a):
(03-09-2015, 15:41)elot360 napisał(a): Z ciekawości. Przeglądam Forum Polskich Wieżowców i udało mi się dowiedzieć że w Polsce weszło prawo o miniaturyzacji drogowskazów (Jakoś tak).

Patrząc na zdjęcia niektórych efektów tego kuriozalnego paragrafu (Lub czymkolwiek by to nie było) mam nadzieję że u was miniaturyzacja nie nastąpi?

Można prosić o link do tego wątku?
Tutaj masz LINK do tego wątku jeśli się nie mylę.

Musisz poprzeglądać sobie trochę stron wstecz bo mnie zabrało na oglądanie i zobaczyłem parę kwiatków.


RE: Poland Rebuilding [W.I.P] - Czaja - 07-10-2015

Skromny screen ode mnie na ten chłodny, jesienny wieczór Smile (IPB)

[Obrazek: 21835926008_0376d73152_o.jpg]


RE: Poland Rebuilding [W.I.P] - DIESIRAE - 07-10-2015

cisza była długa, aktualizacja pod ostatniego patcha z przyczyn losowych wydłużyła się więc dorzucam jeszcze jakiś screenik, żeby nie było że się w innych miejscach nic nie robi

[Obrazek: ets200132_sherqpn.png]

[Obrazek: ets200312_sherqpw.png]

[Obrazek: ets200282_sherqpa.png]

a że wakacje dawno już się skończyły coś myślę że w letnim klimacie:wink:

[Obrazek: ets200103_sheraqh.png]

i letnim imprezowaniemCool (IPB)

[Obrazek: ets200023_sherqrs.png]