Modscenter • Centrum modyfikacji do gier
Poland Rebuilding [W.I.P] - Wersja do druku

+- Modscenter • Centrum modyfikacji do gier (https://modscenter.pl)
+-- Dział: Symulatory (https://modscenter.pl/forum_symulatory_1153)
+--- Dział: Euro Truck Simulator 2 (https://modscenter.pl/forum_euro-truck-simulator-2_33)
+---- Dział: Poland Rebuilding (https://modscenter.pl/forum_poland-rebuilding_878)
+---- Wątek: Poland Rebuilding [W.I.P] (/thread_poland-rebuilding-w-i-p_28422)



RE: Poland Rebuilding [W.I.P] - nelson2230 - 13-01-2016

widzialem na promods ze bedzie jakas firma podziemna Smile (IPB)
czy mozna wiedziec gdzie sie znajduje ? Smile (IPB)
Mam nadzieje ze bedzie ich wiecej


RE: Poland Rebuilding [W.I.P] - nirwana9 - 13-01-2016

@Radol

Mam takie trochę dziwne pytanie ale nie mogę się połapać teraz. bo Skoro Poland Reb jest już wbudowany w promods to od tej edycji Polskę edytować będzie tylko Promods a nie Wy ? Czy nadal wy robicie i Promodsowi podsyłacie by zaktualizowali ?


RE: Poland Rebuilding [W.I.P] - Radol - 13-01-2016

(13-01-2016, 20:17)nelson2230 napisał(a): widzialem na promods ze bedzie jakas firma podziemna Smile (IPB)
czy mozna wiedziec gdzie sie znajduje ? Smile (IPB)
Mam nadzieje ze bedzie ich wiecej

 Jak będziesz miał do niej kiedyś zlecenie, to się dowiesz.  Cool (IPB)

(13-01-2016, 20:18)MichniK napisał(a): @Radol

Mam takie trochę dziwne pytanie ale nie mogę się połapać teraz. bo Skoro Poland Reb jest już wbudowany w promods to od tej edycji Polskę edytować będzie tylko Promods a nie Wy ?  Czy nadal wy robicie i Promodsowi podsyłacie by zaktualizowali ?

Nic sie nie zmieniło - budowa terenów Polski pozostaje wciąż tylko w naszych rękach.
Tak samo nikt nie ma prawa mi "wejść do polski" z poprawkami ...itd 

Dokładnie to przecież w promods każdy także ma przydzielony jakby teren do pracy i robi 'swój' kawałek.
Czasem dwóch robi jeden kraj, jeszcze gdzie indziej jedna osoba..itd czyli takie mniejsze zespoły jak i nasz.

Budowe w Polsce robią 3 osoby, z tym że my także osobno sami sobie jakby co nieco organizujemy po za tym co mozemy uzywać wspólnie dodajemy to co oni mogą użyć.
Po prostu jest wszystko dla wszystkich.

Korzystając z aplikacji SVN wszystko jest na bieżąco aktualizowane na wspólnym serwerze, i tak oni mają na bieżąco wgląd co u nas jest robione, jak i my co oni robią.
Po prostu cała mapa jest do wglądu w każdej chwili gdy tylko ktoś zaktualizuje to co zrobił i prześle na serwer sektor.
Tak samo z modelami, prefabami i jakąkolwiek zmianą przez kogoś w plikach.

Mogę sprawdzić w każdej chwili "wstecz" co kto nowego coś dodał lub zaktualizował i co przesłał - tak samo inni widzą co ja przesłałem lub dodałem.
Dodatkowo na Skype jest specjalny kanał 24h i praktycznie non-stop wszyscy 'tam siedzą' więc na bieżąco jest komunikacja i koordynacja wszystkiego.
Są przecież momenty gdy trzeba scalić niektóre rejony i zdecydować który z mapmakerów scali tereny robiąc teren na 'wspólnym' sektorze...itd
Także dochodza inne kwestie jakiś problemów, dodania modeli, zmiany prefabów..itd - dokładnie wszystko jest 'omawiane' i decydowane na kanale Skype'a
Nikt nic nie robi 'w ciemno'.

W sumie nie ma teraz "ich" i "nasze" - pracujemy na ogólnej całej mapie.

Oczywiście są 2 wersje mapy:
a) ta szykowana do najbliższego wydania z już skończonych terenów i na której wprowadzamy poprawki
b) wersja z tym co szykujemy w dalszej przyszłości i jest nieskończone więc siłą rzeczy nie może być wydane w najbliższej wersji ale jest właśnie robione

Trochę to skomplikowane, ale to już nasza w tym głowa aby miało ręce i nogi.
Przy tylu mapmakerach pracujących naraz ale nie w jednakowym przecież tempie i na nie takich samych terenach, trzeba to dokładnie zorganizować.


RE: Poland Rebuilding [W.I.P] - mateu2050 - 15-01-2016

Radol mam do cb pytam

masz plan na najbliższej wersji Promods 2.1

będzie nowe Miasto w Polska


RE: Poland Rebuilding [W.I.P] - nirwana9 - 15-01-2016

@Radol a to już teraz doskonale rozumiem co i jak Smile (IPB) Dziękuję za odpowiedź Smile (IPB)


RE: Poland Rebuilding [W.I.P] - elot360 - 15-01-2016

(13-01-2016, 20:17)nelson2230 napisał(a): widzialem na promods ze bedzie jakas firma podziemna Smile (IPB)
czy mozna wiedziec gdzie sie znajduje ? Smile (IPB)
Mam nadzieje ze bedzie ich wiecej

Pokaż mi proszę gdzie w tytule wątku masz napisane "Promods".


RE: Poland Rebuilding [W.I.P] - nelson2230 - 15-01-2016

(15-01-2016, 15:21)elot360 napisał(a):
(13-01-2016, 20:17)nelson2230 napisał(a): widzialem na promods ze bedzie jakas firma podziemna Smile (IPB)
czy mozna wiedziec gdzie sie znajduje ? Smile (IPB)
Mam nadzieje ze bedzie ich wiecej

Pokaż mi proszę gdzie w tytule wątku masz napisane "Promods".

Kolego nie chodzi o mapę tylko o stronę gdzie Radol w temacie Poland Rebuiding umieścił zdjęcie właśnie z firmą podziemną Smile (IPB)
Po co sie czepiasz ?
to ty jesteś nie w temacie
Dziękuję i pozdrawiam.


RE: Poland Rebuilding [W.I.P] - elot360 - 15-01-2016

(15-01-2016, 15:45)nelson2230 napisał(a):
(15-01-2016, 15:21)elot360 napisał(a):
(13-01-2016, 20:17)nelson2230 napisał(a): widzialem na promods ze bedzie jakas firma podziemna Smile (IPB)
czy mozna wiedziec gdzie sie znajduje ? Smile (IPB)
Mam nadzieje ze bedzie ich wiecej

Pokaż mi proszę gdzie w tytule wątku masz napisane "Promods".

Kolego nie chodzi o mapę tylko o stronę gdzie Radol w temacie Poland Rebuiding umieścił zdjęcie właśnie z firmą podziemną Smile (IPB)
Po co sie czepiasz ?
to ty jesteś nie w temacie
Dziękuję i pozdrawiam.
Pytam ponownie, gdzie w nazwie wątku masz napisane Promods.


RE: Poland Rebuilding [W.I.P] - Radol - 15-01-2016

Żeby nie było niepotrzebych zgrzytów.... można tutaj pisać odnośnie terenow Polski na mapie ProMods.
Projekt Poland Rebuilding wchodzi w skład całego pakietu, a skoro mamy taki już taki dział więc mozna z niego skorzystać jeśli poruszamy kwestie odnoszące się do terenów Polski na mapie.


RE: Poland Rebuilding [W.I.P] - ciastek - 15-01-2016

Radol a przy mapce do ATS tez będziecie coś działać ?