Modscenter • Centrum modyfikacji do gier
Poland Rebuilding [W.I.P] - Wersja do druku

+- Modscenter • Centrum modyfikacji do gier (https://modscenter.pl)
+-- Dział: Symulatory (https://modscenter.pl/forum_symulatory_1153)
+--- Dział: Euro Truck Simulator 2 (https://modscenter.pl/forum_euro-truck-simulator-2_33)
+---- Dział: Poland Rebuilding (https://modscenter.pl/forum_poland-rebuilding_878)
+---- Wątek: Poland Rebuilding [W.I.P] (/thread_poland-rebuilding-w-i-p_28422)



RE: Poland Rebuilding [W.I.P] - bigdady40 - 23-04-2016

Przepraszam, że piszę tutaj ale nie wiem gdzie i mam do was pytanie. W jakim mieście w Polsce ustawiacie sobie pierwszą bazę jak macie Promods


RE: Poland Rebuilding [W.I.P] - UlvMann - 23-04-2016

Mi na razie wszystko śmiga (gram na laptopie, na średnich ustawieniach albo wręcz słabych, ale nie przeszkadza mi to). Bazę mam w Gdańsku i właśnie jadę do Przemyśla z marchewką. Odwiedziłem Łódź, która robi niesamowite wrażenie i tworzy parę z Warszawą, jeśli chodzi o świetnie odwzorowane duże polskie miasta. Później postaram się odwiedzić zachód (Szczecin, Koszalin, Gorzów Wlkp.), a stamtąd ruszyć przez Siedlce do Rosji, żeby zobaczyć, czy wszystko działa i co zmieniło się w RusMap Smile (IPB)

Połączenie map mam to, które wstawiał Radol. Spróbuję też w najbliższym czasie pojechać obok Rygi, żeby zobaczyć, czy tam mnie wyrzuci. Niestety, ogranicza mnie czas Dodgy (IPB) Chcę też sprawdzić rumuńskie miasto Arad, bo tam w starym ProMods mnie wywalało.


RE: Poland Rebuilding [W.I.P] - rogi0051 - 23-04-2016

Nie no, po prostu Łódź i okolice mnie POWALIŁY Smile (IPB) . Realizm niesamowity. Obawiam się tylko, że niedługo zrobicie z ETS-a, Poland Truck Simulator, bo tereny naszego kraju będą trzymać i nie pozwolą na wyjazd za granice. I gratuluje zawzięcia w projekt. Widzę, że PM uwzględnił Polskę na ekranach ładowania, to też cieszy Smile (IPB)


RE: Poland Rebuilding [W.I.P] - bigdady40 - 23-04-2016

W Łodzi trochę szarpie. Kolejny błąd, który zauważyłem to w Płocku w pkn Orlen nie ma miejsca do odczepienia naczepy a jak pokazuje przejmij zlecenie naciśnij enter to brak reakcji


RE: Poland Rebuilding [W.I.P] - Radol - 24-04-2016

Coś mi się wydaje że ominałeś punkt w Orlenie.
Powinien być po prawiej zaraz po wjeździe do firmy. - nie tam głębiej gdzie masz punkty załadunku.

Jak się mylę to mnie popraw.


RE: Poland Rebuilding [W.I.P] - bigdady40 - 24-04-2016

Dwa razy jechałem i nie widziałem tego ale jak będe miał więcej kasy wykonam to zlecenie bo może faktycznie coś ominąłem. Nie wiem czy możecie to poprawić czy nie ale jak się wykonuje prywatne zlecenie czy jedzie na budowę lub gdzieniegdzie stacja benzynowa nie ma możliwości automatycznego parkowania ( tak wiem powinno się parkować jak w realu) ale dla mnie to ułatwienie bo nie zawsze mam czas się bawić a jak już widzę, że kończy się zapas czasu ktoś musi przejąć moje zlecenie a to kosztuje. To taka mała sugestia


RE: Poland Rebuilding [W.I.P] - Radol - 24-04-2016

W tej chwili nie mozemy tego naprawić.
Z drugiej strony fajnie ze są takie zlecenia dla 'bardziej wymagających' i są teraz rozpoznawalne.


RE: Poland Rebuilding [W.I.P] - bigdady40 - 24-04-2016

(24-04-2016, 16:00)Radol napisał(a): W tej chwili nie mozemy tego naprawić.
Z drugiej strony fajnie ze są takie zlecenia dla 'bardziej wymagających' i są teraz rozpoznawalne.

Jasne rozumiem ale po prostu w trakcie grania zgłaszam dlatego, że bez promods czy w zwykłym promods da się również parkować automatycznie. Wolę zgłoszać różne rzeczy i jak coś będziecie mogli czy nawet musieli poprawić to ok a co nie będzie mogli będe omijał i nic mi się nie stanie przecież Cool (IPB)


RE: Poland Rebuilding [W.I.P] - DIESIRAE - 24-04-2016

Cytat:Wolę zgłoszać różne rzeczy i jak coś będziecie mogli czy nawet musieli poprawić to ok a co nie będzie mogli będe omijał i nic mi się nie stanie przecież

No właśnie :biggrin:   nic Ci się nie stanie .


Cytat:Nie wiem czy możecie to poprawić czy nie ale jak się wykonuje prywatne zlecenie czy jedzie na budowę lub gdzieniegdzie stacja benzynowa nie ma możliwości automatycznego parkowania ( tak wiem powinno się parkować jak w realu) ale dla mnie to ułatwienie bo nie zawsze mam czas się bawić a jak już widzę, że kończy się zapas czasu ktoś musi przejąć moje zlecenie a to kosztuje. To taka mała sugestia

Facepalm (MC) Facepalm (MC)

Ludzie nie ośmieszajcie się i dajcie sobie spokój z pisaniem o takich problemach i nie przeginajcie pały Exclamation (IPB) Exclamation (IPB) .
Potem w realu przychodzi taki typ i pyta o pracę. Ale jaką motywację do pracy może mieć taki człowiek wychowany na możliwościach automatycznego parkowania, sikania, robienia zakupów przez sieć, prowadzenia za rękę w każdej sytuacji, prasowania i gotowania przez mamę, ćwiczeń fizycznych uprawianych przy PS1,2,3,4, czerpiącego wiedzę i umiejętności nie z własnych doświadczeń nie tylko zawodowych ale z opowieści kolegów, gier a czasem i szkoły Exclamation (IPB) Exclamation (IPB) . Mało tego chciałby jeszcze zarabiać nie wiadomo ile Facepalm (MC).

Zrozumcie, że im wcześniej będziecie samodzielni i bardziej operatywni tym łatwiej  stawicie czoła codziennym problemom i wyzwaniom nie tylko zawodowym.


RE: Poland Rebuilding [W.I.P] - bigdady40 - 24-04-2016

DIESIRAE ale czemu się czepiasz to jest gra i w tej grze bez promods. Tak zrobili grę w oryginale więc napisałem czy da się i czy mozna. Jak na razie nie mogą to po prostu wiem co robić czyli omijać te zlecenia a używam promods bo jest część realnych nazw firm i to mi się podoba czy widoki. W życiu akurat nie jeżdze ciężarówką bo mnie nie stać na kat C. Mam tylko B od 11 lat i mi starcza. Dlatego tobie napisze ostatni raz, żeby nie robić off topa że to jest tylko gra dlatego zapytałem. Nie ma możliwości to po prostu daruje sobie te rzeczy