Modscenter • Centrum modyfikacji do gier
Poland Rebuilding [W.I.P] - Wersja do druku

+- Modscenter • Centrum modyfikacji do gier (https://modscenter.pl)
+-- Dział: Symulatory (https://modscenter.pl/forum_symulatory_1153)
+--- Dział: Euro Truck Simulator 2 (https://modscenter.pl/forum_euro-truck-simulator-2_33)
+---- Dział: Poland Rebuilding (https://modscenter.pl/forum_poland-rebuilding_878)
+---- Wątek: Poland Rebuilding [W.I.P] (/thread_poland-rebuilding-w-i-p_28422)



RE: Poland Rebuilding [W.I.P] - szyszek2121 - 20-07-2016

Jak oglądałem tego "strima" to nie widziałem żadnych ścinek, myślę że to jednak kwestia internetu Wink (IPB)


RE: Poland Rebuilding [W.I.P] - przecinek - 14-08-2016

Mam pytanie. Czy mi się wydaje, czy też zniknęło połączenie morskie między Polską, a Szwecją w nowej mapie PM 2.10?


RE: Poland Rebuilding [W.I.P] - BoczekLol7 - 14-08-2016

Na mapie ProMods nie ma połączenia z Gdyni do Karlskrony. Chyba dlatego, że będzie przebudowa rejonu Pomorza w 2.15.


RE: Poland Rebuilding [W.I.P] - przecinek - 14-08-2016

Zauważyłem to w innym temacie. Mam zrobioną zakładkę z tym tematem i dlatego też jest zdublowane moje pytanie.


RE: Poland Rebuilding [W.I.P] - SebaVR6^^ - 27-09-2016

Chyba nikt z Teamu PR się nie obrazi, że wkleję tu to:

Cytat:Nic nie upadnie [Obrazek: wink.gif] PRka ma się dobrze [Obrazek: biggrin.gif]
Radol trochę nabroił przy serwisie kompa więc jest na jakiś czas jest wyOutowany [Obrazek: tongue.gif]
Dlatego pod nieobecność małe info dla Was. 

Myślę, że jeżeli czas pozwoli to do dwóch tygodni powinienem definitywnie zamknąć przebudowę Pn części Polski [Obrazek: wink.gif] 
Jak już było napisane zmiany obejmą tereny od m/w Koszalina (zdaje się, że lekki lifting terenu w rejonie jak na razie "panoramy Słupska" są już dostępne w aktualnej wersji mapy) poprzez Elbląg i małe korekty w Olsztynie + granica w Grzechotkach i Kaliningrad PM-sów po linię Wisły w rejonie Grudziądza i Torunia ( wzdłóż osi A1).

Terenu jest całkiem sporo, objechanie każdego zakamarka zajmie a może i ponad 1,5h. Czy to dużo czy mało, czy warte to jest hmm ponad 1roku pracy to już przekonacie się i ocenicie sami [Obrazek: wink.gif]

Termin wydania jak na razie jest nieznany [Obrazek: biggrin.png] Bankowo na 100% mapa będzie wydana na gwiazdkę [Obrazek: tongue.gif] lub może już na Mikołaja [Obrazek: wink.gif] a może jeszcze wcześniej [Obrazek: biggrin.gif]

Nowe tereny muszą jeszcze zostać po aptekarsku (kolejny raz) objechane. Przetestować należy wszystkie firmy, ich połączenia, generowanie ładunków, działanie navi itd. Jak wiecie, ProModsi wszczęli awanturę co do ilości firm w Trójmieście obawiając się, że region ten zdominuje mapę PM pod względem frachtów. Moje zdanie jest absolutnie odmienne. Uważam, że na tą powierzchnię zabudowanego terenu ilość firm jest jak najbardziej wyważona i równomiernie rozłożona na poszczególnych lokacjach. A system losowego generowania ładunków pozwoli wybrać każdemu to co chce przewozić skąd i dokąd. 

Zdaje sobie sprawę, że zagęszczenie firm jednym będzie odpowiadało bardziej inni będą marudzić [Obrazek: tongue.gif] Dlatego też w oficjalnym wydaniu mapy ilość firm "aktywnych" będzie poddana pewnej korekcie ale na pewno dla polskiej społeczności będzie dostępny plik "def" w którym aktywne będzie wszystko to co na roboczej wersji mapy [Obrazek: wink.gif]

Dlatego też ocenicie sami co i jak[Obrazek: smile.gif] Moim zdaniem oczekiwania społeczności powinny mieć główny wpływ na wygląd i atrakcyjność mapy a nie uwagi, że coś może zdominować resztę, bo przecież resztę też można bardziej rozbudować i uatrakcyjnić i nikt nie będzie o to robił żadnych cyrków.

Co do pozostałych rejonów mapy prace trwają. Jeżeli coś będzie wykończone na "zicher" na pewno również się ukaże.

P.s 
Jak nie zapomnę i będę miał chwilkę czasu, to pod nieobecność Radola wrzucę przy okazji z 1/2 fotki[Obrazek: wink.gif]

Edit;

tak jak obiecałem jakieś małe fragmenciki z prac[Obrazek: wink.gif]

[Obrazek: ets200219_arpwsep.png]
[Obrazek: ets200220_arpwssa.png]
[Obrazek: ets200204_arpwsqx.png]
[Obrazek: ets200221_arpwssq.png]
Foty niczego za dużo nie rozjaśniają [Obrazek: diabel_grin.gif] ale jak to pasuje do reszty przebudowanych terenów przekonacie się już niedługo [Obrazek: wink.gif] [Obrazek: tongue.gif]

+ bonusowo 

jako, że dużej aktualizacji mapy PR od dawna nie było a przebudowa PN części Polski trwa już rok (co może niektórych dziwić) wrzucam dodatkowo fotę na której widać pewną lokację już upublicznioną (ciekawscy mogą poszukać) ale jest ona ujęta od "kuchni" czyli taką jaką ją widać w ME z jej każdym, pojedynczym elementem składowym[Obrazek: wink.gif] 

Jest to tylko jedna, nieduża lokacja, pewien fragment, jednego z miast [Obrazek: tongue.gif]

Tym którzy nie otwierali i nie próbowali sił w ME ilość kolorowych kropek być może uświadomi z ilu klocków może się składać to co przejadą w parę minut i ile czasu trzeba poświęcić na to aby te kropeczki poustawiać w taki sposób żeby w grze to co widzą jakoś ciekawie wyglądało[Obrazek: wink.gif] 

[Obrazek: ets200139_arpwaqh.png]

Jak ktoś będzie miał mi to za złe. To bardzo przepraszam Smile (IPB)


RE: Poland Rebuilding [W.I.P] - Radol - 27-09-2016

Dobra..udało mi się uruchomić jakiś stary komp stacjonarny zniesiony ze strychu (512 RAM,Windows Xp SP2 ...praktycznie padaka tylko do przeglądania neta) więc korzystam z okazji aby napisać to i owo co się dzieje.
Otóż przy wymianie chłodzenia/radiatora uszkodziłem sobie procesor.
Ponieważ nie mam aktualnie takich funduszy aby od razu zakupić nowy (a mam zamiar przy okazji kupić chyba lepszy) mam przerwę w używaniu swojego komputera - myślę że gdzieś do połowy października.
Wszystkie dane z dnia awarii są zachowane i tutaj nie ma problemów - to tylko kwestia zamontowania procesora i odpalenia ponownie kompa.

Obawiam sie trochę tego że obecnie nie aktualizuje plików mapy z serwera promods , ani nie wrzucam aktualnych prac na serwer.
Mimo tych problemów, mapmakerzy mogą swobodnie pracować na swoich terenach na obecnych plikach i obecnej wersji gry.
Praktycznie nie ma obaw aby cokolwiek upadło, zginęło itp rzeczy.

Edit:
Teraz będe próbował zainstalowania Skype'a na tym złomie i przy okazji skontaktować się z resztą ekipy ProMods na naszym kanale.

Edit:
Ciekawostka... stary komputer udało mi się uruchomić poprzez wyjęcie jednej z kości pamieci 512 MB - która albo nie jest kompatybilna z drugą kością pamieci albo jest po prostu walnięta - w każdym razie coś mi zadziałało co mi pozwala tutaj wejsć i cokolwiek napisać.


RE: Poland Rebuilding [W.I.P] - bigdady40 - 27-09-2016

A ja powiem tak zacząłem używać promodsa z powrotem i teraz mi się berdziej podoba niż truck sim do tego rus map i bałkany. Uważam, e coraz lepiej to wam idzie niż używałem na początku


RE: Poland Rebuilding [W.I.P] - biglaskos - 09-12-2016

Mam takie drobne pytanie do ekipy zajmującej się terenami Polski. Macie może w planach zrobienie dalszej części obwodnicy Lublina? Zauważyłem że północna część tej drogi jest stworzona. Dzisiaj chyba otworzyli zachodnią część. Z góry dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam


RE: Poland Rebuilding [W.I.P] - Jakubek1993 - 10-12-2016

W tym miejscu chciałbym zapytać całą ekipę a szczególnie Radola. Wiadomo już kiedy ukaże się najnowszy Promods przystosowany do 1.26 i Viva la France ? Acha i czy poradziłeś sobie z problemami sprzętowymi ?


RE: Poland Rebuilding [W.I.P] - bigdady40 - 10-12-2016

Jakubek1993 tylko nie każdy będzie miał dodatek Viva la france więc mogliby zrobić tak jak z mapą rus map