Modscenter • Centrum modyfikacji do gier
Poland Rebuilding [W.I.P] - Wersja do druku

+- Modscenter • Centrum modyfikacji do gier (https://modscenter.pl)
+-- Dział: Symulatory (https://modscenter.pl/forum_symulatory_1153)
+--- Dział: Euro Truck Simulator 2 (https://modscenter.pl/forum_euro-truck-simulator-2_33)
+---- Dział: Poland Rebuilding (https://modscenter.pl/forum_poland-rebuilding_878)
+---- Wątek: Poland Rebuilding [W.I.P] (/thread_poland-rebuilding-w-i-p_28422)



RE: Poland Rebuilding [W.I.P] - SebaVR6^^ - 10-05-2017

Cytat:WiadomoWink (IPB)

pomału Tongue (IPB) ale ciągle do przodu Wink (IPB)

[Obrazek: ets200084_aaqehqq.png]

[Obrazek: ets200089_aaqerpx.png]

[Obrazek: ets200086_aaqerhh.png]

nowa Piła właściwie jest skończona

[Obrazek: ets200078_aaqerhw.png]

[Obrazek: ets200079_aaqerrh.png]

[Obrazek: ets200081_aaqerrr.png]



Trzeba tylko ogarnąć teren po miejscu starej Piły i zrobić z niego Wałcz Tongue (IPB)



RE: Poland Rebuilding [W.I.P] - Zygzaczeq - 10-05-2017

Już nie mogę się doczekać,  jak zacznę jeździć swoim tirem.


RE: Poland Rebuilding [W.I.P] - koper007 - 10-05-2017

Wszystko jest fajnie i podoba mi się, ale chyba jedynym decydującym minusem o wyborze jest jak dla mnie to, że będzie to osobna modyfikacja nie połączona z ProMods. Z tego co rozumiem z nazwy tematu (poland) to znaczy, że reszta mapki oprócz polski nie będzie zmieniana. I to miałoby jeszcze u mnie jakiś plus, bo można by było stworzyć nowy profil gry pod Poland Rebuilding, jeśli zmieni tylko tereny polski. Ale nie chciałbym nie potrzebnie tracić miejsce na dysku, wystarczy że ProMods (z hotfix'em) zajmuje 6,07GB, a na moim sprzęcie to już obciążenie spore.


RE: Poland Rebuilding [W.I.P] - Michaleczeq - 11-05-2017

@koper007: Spokojnie, to tylko czasowe rozwiązanie. Nie da się od tak rozdzielić te projekty. Przez najbliższy czas zostanie to jeszcze jako całkiem osobna mapa, ale równomiernie z tą wersją jest robiona "nakładka", czyli dokładnie to samo co było przed połączeniem z PM.


RE: Poland Rebuilding [W.I.P] - SebaVR6^^ - 11-05-2017

(11-05-2017, 04:09)Michaleczeq napisał(a): @koper007: Spokojnie, to tylko czasowe rozwiązanie. Nie da się od tak rozdzielić te projekty. Przez najbliższy czas zostanie to jeszcze jako całkiem osobna mapa, ale równomiernie z tą wersją jest robiona "nakładka", czyli dokładnie to samo co było przed połączeniem z PM.

Zapomniałeś dodać o tym, że "Nakładka" będzie zastępowała tereny Polski na ProMods terenami Polski z Poland Big Grin (IPB)  bo nie każdy wie co to znaczy "Nakładka" Szczerbaty (MC) Szczerbaty (MC)


RE: Poland Rebuilding [W.I.P] - adexio7543 - 14-05-2017

Witam Panowie, od bardzo dawna już nie jestem w temacie, mógłby mi ktoś napisać o co chodzi? Podobno PR nie potrzebuje już Promodsa, dlaczego ? Pozdro Wink (IPB)


RE: Poland Rebuilding [W.I.P] - bigdady40 - 14-05-2017

Jeśli Polska będzie zmieniona mogłaby np współpracować z mario map ale to chyba pobożne życzenie


RE: Poland Rebuilding [W.I.P] - SebaVR6^^ - 14-05-2017

PR będzie na tą chwilę wydany jako całość, w przyszłości będzie to Nakładka zmieniająca tereny Polski z ProMods na swoje. Smile (IPB)


RE: Poland Rebuilding [W.I.P] - DIESIRAE - 16-05-2017

Czołem

Zostało parę zdjęć z poprawek robionych na mapie więc za nim trafią do kosza to mały chyba premierowy pokaz tutaj będzie Facepalm (MC)

[Obrazek: ets200050_aqhpxse.png]

[Obrazek: ets200054_aqhpxax.png]

[Obrazek: ets200051_aqhpxah.png]

[Obrazek: ets200061_aqhpxqr.png]

[Obrazek: ets200057_aqhpxqe.png]

[Obrazek: ets200062_aqhpxqw.png]

[Obrazek: ets200063_aqhpxqs.png]

[Obrazek: ets200076_aqhpnhe.png]



i coś premierowego :biggrin:


[Obrazek: ets200115_aqhpneh.png]

[Obrazek: ets200118_aqhpnwq.png]

[Obrazek: ets200119_aqhpnse.png]



Procent zaawansowania budowy Wałcza 50%, czas ukończenia - jak najszybciej :tongue:


RE: Poland Rebuilding [W.I.P] - SebaVR6^^ - 16-05-2017

Co tu można dużo pisać PIĘKNIE JAK ZAWSZE Smile (IPB) i jeden link nie wczytywał to proszę tutajSmile (IPB)
[Obrazek: ets200051_aqhpxah.png]