Modscenter • Centrum modyfikacji do gier
Poland Rebuilding [W.I.P] - Wersja do druku

+- Modscenter • Centrum modyfikacji do gier (https://modscenter.pl)
+-- Dział: Symulatory (https://modscenter.pl/forum_symulatory_1153)
+--- Dział: Euro Truck Simulator 2 (https://modscenter.pl/forum_euro-truck-simulator-2_33)
+---- Dział: Poland Rebuilding (https://modscenter.pl/forum_poland-rebuilding_878)
+---- Wątek: Poland Rebuilding [W.I.P] (/thread_poland-rebuilding-w-i-p_28422)



RE: Poland Rebuilding [W.I.P] - Michaleczeq - 26-07-2017

Żeby potem nie było plotek na temat prac, niedomówień itd.

Następne tereny które są w planach do przebudowy to Śląsk. Ile z tego wyjdzie, czy w ogóle i ewentualnie kiedy tego nie wiadomo. Reszta kraju jest teraz tak naprawdę tylko liftingowana.
Czy Poznań będzie przy okazji ruszany tego nie wiem. Jeżeli się znajdzie ktoś kto byłby chętny, umiał coś sklecić i się znał na ME to zapraszam.


RE: Poland Rebuilding [W.I.P] - Daras94 - 06-08-2017

Jestem tylko ciekawy jaki będzie tego wszystkiego efekt Big Grin (IPB)


RE: Poland Rebuilding [W.I.P] - jordix - 06-08-2017

kurcze znowu bede marudzil ale nie mysleliscie zeby zrobic PR jako standalone jak mapa Wegier ? z takim talentem i detalami szybko byscie sie wybili na lidera i nie trzeba by bylo zwracac uwagi na sromods Tongue (IPB) apropos Poznania na polnoc od niego jest Bydgoszcz i tez by sie przydalo ja ogarnac bo wyglada bardziej jak taka wioska pod Bydgoszcza na "T" a nie jak Bydgoszcz Big Grin (IPB)


RE: Poland Rebuilding [W.I.P] - OgułemCałeTe - 06-08-2017

(06-08-2017, 21:01)jordix napisał(a): kurcze znowu bede marudzil ale nie mysleliscie zeby zrobic PR jako standalone jak mapa Wegier ? z takim talentem i detalami szybko byscie sie wybili na lidera i nie trzeba by bylo zwracac uwagi na sromods Tongue (IPB) apropos Poznania na polnoc od niego jest Bydgoszcz i tez by sie przydalo ja ogarnac bo wyglada bardziej jak taka wioska pod Bydgoszcza na "T" a nie jak Bydgoszcz Big Grin (IPB)

Nie ma sensu bo mape buduje kilka osób(nie wiem dokładnie ile ale mało) więc i tak by dużo nie zrobili.


RE: Poland Rebuilding [W.I.P] - Michaleczeq - 06-08-2017

@jordix: Oczywiście że o tym się gadało, ale mała ilość osób to nie jest jedyny problem (ale jest głównym). Nie licząc tego to mapę trzeba by robić od nowa - wycinanie obecnej niema sensu ponieważ w ogromnej ilości mapa korzysta z modeli itd. z PM a jej wykonanie od zera potrwałoby sporo czasu, więc do momentu wydania takiej mapki team by się wykruszył a ETS szedłby w zapomnienie.


RE: Poland Rebuilding [W.I.P] - jordix - 06-08-2017

rozumiem stary jednak kurcze mapka standalone byla by mega zobaczymy co nirwana9 skonwertuje a tak na marginesie szkoda, ze nie jestem mlodszy mam duzo czasu i chetnie bym ogarnal edytor niestety cierpliwosci brak...wiec trzymam kciuki i dziekuje Wam wszystkim za to co mamy do tej pory !


EDIT: jakby trzeba bylo edytnac jakas teksture czy definicje to jestem do uslug na reszte skill`a brak Wink (IPB)


RE: Poland Rebuilding [W.I.P] - kulusromanek - 08-08-2017

Teraz czekac tylko na wydanie i jazda!


RE: Poland Rebuilding [W.I.P] - tygrysek28 - 10-08-2017

Ciekawe ile to jeszcze zejdzie na wydanie tej mapy nie tak szybko


RE: Poland Rebuilding [W.I.P] - wiktormac - 10-08-2017

+1 rep dla ciebie i polewka bo mapa wyjdzie po promods na 1.28


RE: Poland Rebuilding [W.I.P] - Michaleczeq - 13-09-2017

DIESIRAE napisał(a):Czołem

Mapa jest już właściwie połączona Wink (IPB) ale można to było zrobić na 2 sposoby

- albo na szybko czyli połączenie przerwanych terenów (2 wersje różnych map) i wszystko zostaje i wygląda m/w jak wcześniej
- albo przy okazji zmodyfikować i troszkę unowocześnić teren wokół granic tak żeby nie było szoku wizualnego między tym co nowsze i starsze Tongue (IPB)
Oczywiście z rozpędu wybrałem wersję dłuższą bardziej zaawansowaną czyli drugą Big Grin (IPB)

Bo tak to przy okazji podpicowane zostały
.................................
- odcinek A2 od m/w węzła S3 (optymalizacja węzła i przygotowanie go na przyszłość bo zmieni on trochę lokalizację pod kątem modernizacji południowej części Gorzowa i dalszej rozbudowy S3 na południe) do granicy w Świecku
- odcinek DK18 od Olszyny i A4 od Zgorzelca do chyba pod Wrocław tą modernizacje podciągnę Wink (IPB)
- optymalizacja Zgorzelca i okolic ze zmianami wizualnymi ale układ miasta zostaje ten sam bo w końcu kol. Czaja się przy tym trochę namęczył Tongue (IPB)
- no i uporządkować należało sam teren wzdłuż granic zachodnich po obu stronach granicy bo akurat układ sektorów jest taki a nie inny
- na PN wschodzie mapy ładnie się połączyły ale teren jeszcze do sprawdzenia będzie a co i jak tam wygląda to zobaczycie już niebawem Wink (IPB)
..................................

no i te zmiany są docelowo na dłuższy czas Big Grin (IPB) dlatego lepiej było je zrobić teraz ale kosztem opóźnienia wydania mapy Tongue (IPB)

Oczywiście niektórzy pewnie będą marudzić a czemu nie ma tego węzła czy innego np. na DK-18. Ano dlatego, że na tym etapie nie ma planów rozbudowy tamtych okolic ale kiedy one się pojawią to to co będzie wymagane i konieczne to się na pewno na mapie pojawi Wink (IPB)

w każdym bądź razie
mam nadzieje, że trochę to do czegoś jest podobne Wink (IPB)

[Obrazek: ets200043_qhaqprw.png]
[Obrazek: ets200041_qhaqprq.png]
[Obrazek: ets200036_qhaqpxw.png]
[Obrazek: ets200037_qhaqpwx.png]