Modscenter • Centrum modyfikacji do gier
1.26 [TOP DOWNLOAD] Najciekawsze i najczęściej pobierane modyfikacje - Wersja do druku

+- Modscenter • Centrum modyfikacji do gier (https://modscenter.pl)
+-- Dział: Symulatory (https://modscenter.pl/forum_symulatory_1153)
+--- Dział: Euro Truck Simulator 2 (https://modscenter.pl/forum_euro-truck-simulator-2_33)
+---- Dział: ETS2 - Download (https://modscenter.pl/forum_ets2-download_36)
+---- Wątek: 1.26 [TOP DOWNLOAD] Najciekawsze i najczęściej pobierane modyfikacje (/thread_top-download-najciekawsze-i-najcz%C4%99%C5%9Bciej-pobierane-modyfikacje_32316)

Strony: 1 2


[TOP DOWNLOAD] Najciekawsze i najczęściej pobierane modyfikacje - RedDevill - 05-03-2016

Lista jest nieaktualna! Aktualizacja w przygotowaniu.

[TOP DOWNLOAD] Najciekawsze i najczęściej pobierane modyfikacje

Drodzy użytkownicy!
Postanowiłem stworzyć wątek z najciekawszymi i najpopularniejszymi modami. Tego typu temat aktualizowałbym co miesiąc. Dzięki temu nowi użytkownicy (i nie tylko) nie musieliby przeglądać dziesiątek działów z różnymi rodzajami modów w poszukiwaniu czegoś interesującego - mieli by od razu gotowy spis modów najbardziej godnych uwagi. 

Mam nadzieję, że mój pomysł odbierzecie pozytywnie Smile (IPB)  Poniżej macie przygotowaną przeze mnie pierwszą listę. Nie jest zbyt rozbudowana, bo chciałbym zobaczyć najpierw, czy będzie w ogóle przydatna. Zagłosujcie w ankiecie u góry, miło mi też będzie, jeśli napiszecie swoje uwagi i komentarze co zmienić, jakie mody dodać, itp.


Euro Truck Simulator 2

Ciężarówki/busy/osobowe
Scania 4 v.2.3
MAN TGX Euro6 v1.6
Mercedes Actros MPIII by Modders Team Poland
Renualt Master Furgon L2H2
F.S.C. Star 200 - edit by Ekualizer
Ural 43202 - Convert and edit by Ekualizer
Mercedes Benz 1853 edited by Ekualizer


Naczepy
Schmitz SKO24 v1.22
Wielton MEGA v1.2.1
Fliegl MEGA v1.0
Trailer Pack Coolliner V2
Brak naczep SCS - przydatne, gdy chcemy mieć same pobrane naczepy
Trailer Mod Pack v4.2.1
Naczepy z Trailer Mod Pack v4.2


Mapy
ProMods
Poland Rebuilding
RusMap v1.8
Hungary Map by Frank007
Fikcyjna Wielkopolska
Harsh Russian Map R11
Russian Open Spaces v6.0
TruckSim Map 6.3


Inne
Accessories by Michaleczeq
Fael Environment - realistyczne kolory
Complete Winter Mod v2.5.2
Autumn is Coming v 1.0
Jedna naczepa
Regulacja fotela bez limitu



American Truck Simulator

Ciężarówki/busy/osobowe
Kenworth K100 V2
Volvo VNL 670
Peterbilt 387
Scania 4 v2.2.1

Naczepy
Real Company Box Trailers V1.0
Trailers Pack v 1.0 Replaces (+/- 60 skins)


Mapy
MHAPro map ATS 1.2
Coast to Coast Map v1.2
USA Offroad Alaska Map v1.1 v1.1.1.x By 246 Studios


Inne
New 49 HD and Standalone Mudflaps for ATS
Real gas stations v1.0
AI Traffic Pack by Jazzycat v1.2



RE: [TOP DOWNLOAD] Najciekawsze i najczęściej pobierane modyfikacje - darozx - 15-03-2016

Przepraszam że pisze ale mam takie pytanie na której wersji etsa2 działa najwięcej modów w sensie mapki tiry naczepy itd?


RE: [TOP DOWNLOAD] Najciekawsze i najczęściej pobierane modyfikacje - Kriss9817 - 15-03-2016

Zapewne na aktualnej Smile (IPB)


RE: [TOP DOWNLOAD] Najciekawsze i najczęściej pobierane modyfikacje - JakubTrucker - 15-03-2016

Kolega pewnie chce wybrać wersję gry którą ściągnie z neta Big Grin (IPB)
Ten temat powinien być zamknięty i tylko aktualizowany przez moderatorów albo adminów


RE: [TOP DOWNLOAD] Najciekawsze i najczęściej pobierane modyfikacje - Kriss9817 - 15-03-2016

Tak też można Big Grin (IPB)


RE: [TOP DOWNLOAD] Najciekawsze i najczęściej pobierane modyfikacje - RedDevill - 15-03-2016

(15-03-2016, 20:54)JakubTrucker napisał(a): Kolega pewnie chce wybrać wersję gry którą ściągnie z neta Big Grin (IPB)
Ten temat powinien być zamknięty i tylko aktualizowany przez moderatorów albo adminów

Nie, propozycje i komentarze będą bardzo mile widziane.


RE: [TOP DOWNLOAD] Najciekawsze i najczęściej pobierane modyfikacje - Radol - 16-03-2016

(05-03-2016, 16:44)RedDevill napisał(a): Dzięki temu nowi użytkownicy (i nie tylko) nie musieliby przeglądać dziesiątek działów z różnymi rodzajami modów w poszukiwaniu czegoś interesującego - mieli by od razu gotowy spis modów najbardziej godnych uwagi. 

Niestety jest lekka różnica pomiędzy najczęściej pobieranymi, a tymi które w rzeczywistości są używane.

Po pobraniu okazuje się, że wcale użytkownik go nie używa - konflikt z innym modem, nieaktualny.... itd

Są małe mody mało konfliktowe i nawet chyba nie wymagające uaktualnień (np. wyłączenie dźwięku 'ziewania' )
Podejrzewam ze sporo ludzi pobrało, ale stan pobierania stanął w miejscu bo kto go ma - juz pobrał i być może wiele osób używa.
Jednak liczba pobrań nie oddaje faktycznego jego stanu używania i 'pożytku'

Sam w sobie pomysł jest fajny i taka lista napewno się przyda.
Ilości pobrań jest chyba łatwo zliczyć, ale oprócz takiej listy chciałbym wiedzieć jakie mody są aktualnie faktycznie używane i przydatne.
Mogłoby się wydawać że to jest to samo... ale do końca nie jest.

Możemy bowiem trafić w końcu na mod z dużą ilością pobrań, który po pobraniu ...nie działa.
Oczywiście tylko teoryzuje i gdybam wszelkie ewentualności.


RE: [TOP DOWNLOAD] Najciekawsze i najczęściej pobierane modyfikacje - RedDevill - 16-03-2016

(16-03-2016, 16:30)Radol napisał(a): Niestety jest lekka różnica pomiędzy najczęściej pobieranymi, a tymi które w rzeczywistości są używane.

Po pobraniu okazuje się, że wcale użytkownik go nie używa - konflikt z innym modem, nieaktualny.... itd

Są małe mody mało konfliktowe i nawet chyba nie wymagające uaktualnień (np. wyłączenie dźwięku 'ziewania' )
Podejrzewam ze sporo ludzi pobrało, ale stan pobierania stanął w miejscu bo kto go ma - juz pobrał i być może wiele osób używa.
Jednak liczba pobrań nie oddaje faktycznego jego stanu używania i 'pożytku'

Sam w sobie pomysł jest fajny i taka lista napewno się przyda.
Ilości pobrań jest chyba łatwo zliczyć, ale oprócz takiej listy chciałbym wiedzieć jakie mody są aktualnie faktycznie używane i przydatne.
Mogłoby się wydawać że to jest to samo... ale do końca nie jest.

Możemy bowiem trafić w końcu na mod z dużą ilością pobrań, który po pobraniu ...nie działa.
Oczywiście tylko teoryzuje i gdybam wszelkie ewentualności.

Nie patrzyłem tylko na ilość pobrań. Brałem też pod uwagę ogólną popularność, zainteresowanie modami oraz po prostu ich "atrakcyjność". Na początku kwietnia zrobię aktualizację wątku. Wszelka pomoc i podpowiedzi bardzo mi się przydadzą. Smile (IPB)


RE: [TOP DOWNLOAD] Najciekawsze i najczęściej pobierane modyfikacje - Futrzaczek99 - 29-04-2016

Dobry pomysł. Wg mnie przydało by się rozbudować tą modotekę o takie kategorie jak Tuning, Grafika itp.


RE: [TOP DOWNLOAD] Najciekawsze i najczęściej pobierane modyfikacje - wujekbohón - 30-12-2016

Brakuje tylko scani od RJL